w

Поширені запитання

Агроторги

Вимоги
 • бути власником продукці мати документи, що підтверджуються повноваження на продаж;
 • мати документальне підтвердження якості та кількості продукції (складська квитанція, в окремих випадках – гарантійні листи на партію продукції) або ж оформити електронну банківську гарантію (це можна зробити в системі Агроксі)
 • пройти авторизацію і верифікацію в системі, тобто встановити в системі юридично значимий зв'язок між тим, хто натискає кнопки (авторизований представник компанії) і самою компанією-власницею агропродукції або покупця агропродукції. Це можна зробити, натиснувши кнопку, отримавши підписку ПРЕМІУМ. Далі – ви отримаєте доступ до електронних торгів у своєму особистому кабінеті на Агроксі.
Це значить, що продавець має банківську гарантію або будь-яким іншим законним способом гарантував наявність зерна і несе повну відповідльність за якість зерна.
Ваш лот може бачити користувач з доступом ПРЕМІУМ. Компанії, що анонсували участь у торгах крім загальної інформації про лот, можуть бачити назву вашої компанії, ваші контакти.
Так, не пізніше, ніж за 10 хвилин до старту торгів за вашим лотом ви можете відмовити будь-якій компанії в участі у торгах без пояснень, використавши опцію «відмовити у торгах» у своєму особистому кабінеті. NB: ця опція поширюється на кожен окремий лот і кожні торги, тобто компанія, якій ви відмовили у торгах по своєму лоті, може анонсувати участь у інших ваших торгах. Тому рекомендуємо перевіряти учасників торгів, що анонсувати свою участь по кожному лоту.
Так, можете. Ми будемо раді, якщо ви знайшли надійного партнера. Але такі взаємовідносини знаходяться за межами впливу Агроксі і у випадку виникнення непорозумінь і суперечностей Агроксі не зможе брати участь у їх вирішенні.

Заявки

За заявками не проводиться ні перевірка наявності продукції, ні її якості, не вимагається банківської гарантії по угоді, немає автоматичного формування пакета документів, відсутній механізм конкурентного ціноформування. Фактично, знайшовши підходящу вам Заявку, ви робите всі ці процедури в ручну самі, беручи на себе ризики і подовжуючи процедури. Подовження процесу часто призводить до неможливості укласти взаємовигідну угоду.
Користувач Агроксі, що пройшов реєстрацію.
Написати йому в он-лайн чаті з самої заявки. Так ви зможете тримати листування по цій заявці в одному місці і будете мати докази пропозицій і листувань. Так само і альтернативний шлях –за вказаними самим контрагентом контактами. Важливо! В Агроксі заборонено вести операції від різних осіб (контактів). Всі угоди повинні здійснюватися від свого імені. В іншому випадку, профайл таких користувачів будуть розцінюватися як дублі. Зверніть увагу, що якщо ваш профайл був вилучений за шахрайство або за відмову вирішувати проблему з покупцем, то ваш новий профайл може бути вилучений адміністратором без будь-яких попереджень в будь-який момент.
Зверніть увагу, що при розглядах скарг враховується тільки та переписка, яка ведеться через Агроксі.
Це означає, що користувач який вам написав, не додав до свого кабінету компанію. Ми пропонуємо дуже ретельно перевіряти надійність таких пропозицій.
Після того, як ви зареєструвались і у своєму профайлі додали ЄДРПОУ вашої компанії – профайл такої компанії автоматично створиться в каталозі агро компаній Агроксі за даними, вказаними у державному реєстрі юридичних осіб та та фізичних осіб-підприємців. Далі ви зможете мати доступ до профайлу компанії та додавати фото, інформацію, контакти через свій Особистий кабінет.
Так, якщо ви зареєстровані як фізична особа-підприємець (ФОП) – напишіть нам на support@agroxy.com , вказавши свій реєстраційний номер у державному реєстрі і адміністратор створить вам профайл компанії за інформацією, що міститься в державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Ваша компанія буде мати стандартний профайл компаній для Агроксі і буде в каталозі агро компаній Агроксі.
Так. В своєму профайлі у меню зліва виберіть розділ «Заявки», де ви побачите весь перелік заявок, які були виставлені вами. Скористайтесь кнопкою «Активувати» для неактивної заявки і вона автоматично буде розміщена в розділі Агроксі «Заявки-оголошення». Ця опція доступна, якщо ви не видалили заявку, а зробили її неактивною. Або термін дії заявки сплив. Після видалення заявки ви маєте створити нову заявку.
Так. В своєму профайлі у меню зліва виберіть розділ «Заявки», де ви побачите весь перелік заявок, які були виставлені вами. Скористайтесь кнопкою червоною кнопкою біля заявки, яку хочете видалити і вам буде доступно 2 опції:
 • «Зробити неактивною» -Заявка не буде доступна іншим користувачам , але ви її зможете активувати у будь-який момент. Тобто заявка зберігається як чернетка.
 • «Видалити» - заявка буде видалена із Агроксі назавжди.
Так. Тим користувачам, які зареєстровані є зареєстрованими користувачами екосистеми AGROXY через майданчик Агроксі у своїй країні резиденства.
Напишіть нам у службу підтримки support@agroxy.com. Крім того, у профайлі кожної компанії є рейтинг (зірочки) та можливість залишити відгуки про компанію. Якщо скарга не стосується проведеної операції (наприклад на оголошення , яке порушує правила сайту), то адміністратор розглядає скаргу, приймає рішення по ній і при цьому може не зв'язуватися ні з продавцем/покупцем, ні з вами, якщо в цьому немає необхідності.
Тільки якщо користувач захотів зробити свої контактні дані доступними для інших. Щодо контактних даних компаній у агрокаталозі Агроксі: всі вони або додані користувачами, або додані з використанням відкритих джерел інформації. Будь-який користувач може переглянути контактні дані 3-х компаній за 1 день. Користувачі з доступом ПРЕМІУМ та ПРОФІ мають можливість переглядати контактні дані компаній без обмежень.
Алгоритм розміщення в Агроксі дуже простий: чим більше заявок ви розмістили – тим вище, порівняно з іншими, заявка буде розміщена ваша. Таким чином, ви завжди будете знати, яка компанія найактивніше продає/купує агропродукцію.

Елеватори

Інтерактивна Карта Елеваторів Агроксі - це інноваційний безкоштовний он-лайн продукт, що дозволяє дізнаватися деталі щодо діяльності елеваторів по всій Україні, в тому числі базові характеристики, технічні характеристики, наявність сертифікацій, лабораторій, закупівельні ціни і тарифи, якщо елеватор їх розмістив, наповненість елеватора та пов'язані компанії. Більше того, ви можете розрахувати вартість послуг по своїй продукції для кожного з 1200+ елеваторів через інтерактивний калькулятор, а також вартість перевезення вашої продукції з/до елеватора + вартість зберігання вашого зерна на такому елеваторі.

Так можете. Натиснувши кнопку «ПРОДАТИ УРОЖАЙ ТУТ» або кнопку "ПРОДАТИ-КУПИТИ НА ЕЛЕВАТОРІ". Заявка з'являється в загальному списку заявок, заявки на закупівлю так само видно в профайлі елеватора у вкладці «Закупівельні ціни».
Для елеваторів-партнерів Агроксі тарифи вказані в у вкладці «Тарифи» у профайлі елеватора і \ або автоматично вбудовані в калькулятор-розрахунок зберігання (розрахунок вартості послуг елеватора), доступний з профайлу вибраного елеватора. Для тих елеваторів, які поки не є нашими партнерами або не внесли інформація про тарифи є узагальненою і уточнювати її ви можете самостійно. Далі ви зможете використовувати калькулятор розрахунок вартості послуг елеватора зі сторінки цього елеватора.
Важливо! Збережіть собі інформацію про результат розрахунків.І при спілкуванні з елеватором ви можете нагадати їм, що якби вони надали актуальну інформацію по своїм тарифам в нашу систему, то розрахунок вартості їх послуг став би більш достовірним для вас як для користувача і можливого клієнта елеватора.
У нас є 3 інструменти для користувача, за допомогою яких можна інформувати інших і розповісти, що ви думаєте про елеватор:
 • Рейтинг - це зірочки в правому верхньому куті профайлу елеватора. Рейтинг може виставити кожен анонімно, але тільки 1 раз, він показує чи сподобалось вам співпрацювати з елеватором і наскільки по шкалі від 1 до 5.
 • Опитувальник - розгорнутий опитувальник про якість послуг елеватора, де ви можете додати словесну інформацію. Доступно користувачам Агроксі.
 • Залишити розгорнутий словесний відгук через кнопку «Залишити відгук» в лівому кутку профайлу елеватору. Такий відгук проходить модерацию і після розміщення інформація про користувача (Ім'я того хто його залишив) буде доступна іншим.

Дякуємо за ваше уважне користування і бажання зробити систему краще. Виділіть текст, який ви хочете виправити і скористайтесь комбінацією клавіш Ctrl+Enter. Інформація промодерується і зможе бути внесена, якщо пропоновані вами зміни не спотворюють реальність і не вводять в оману. Крім того, ви можете залишити повідомлення для нашої служби підтримки через електронну пошту support@agroxy.com.

Так, можете. Якщо ваш елеватор є партнером Агрокс і ви отримали авторизацію на проведення таких зміна від директора елеватора або вищого керівництва холдингу власника елеватора. Деталі – у партнерській програмі для елеваторів. Ми не можемо видалити повністю інформацію про елеватор, але ми можемо залишити лише мінімальну інформацію про елеватор відповідно до даних з державних реєстрів, так само ми не можемо впливати на рейтинг: це - технологічно неможливо, тому що дані записані у розподілених базах blockchain з збереження історії змін. Якщо ви- представник елеватора і бажаєте видалити інформацію про ваш елеватор - напишіть у службу підтримки support@agroxy.com.
Ми використовували оновлені тарифи Укрзалізниці 2020 року при розрахунку середньої вартості перевезення від вузлових станцій області для 10 вагонів із заповненням 70 тон. Приблизна вартість послуг по перевезенню до порту від Укрзалізниці додається до вартості зерна в місці завантаження. Розрахунок вартості є приблизним. Агроксі НЕ НАДАЄ ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ і ніяким чином не пов’язана з Укрзалізницею: вся інформація щодо он-лайн калькулятора взята з відкритих джерел.

Особистий кабінет та інші налаштування

Ви можете зареєструватися в AGROXY, використовуючи ваш e-mail та номер телефону. Для реєстрації вам необхідно перейти на сторінку реєстрації , вказати адресу електронної пошти (e-mail) та номер телефону, на які вам прийде повідомлення для підтвердження; вибрати пароль і ім’я. Після реєстрації ви отримуєте доступ до свого профайлу, можете змінювати пароль і контактні дані у своєму профайлі (розділ Профіль - опція Налаштування), додати компанію, пройти аутентифікацію і авторизацію для участі у онлайн торгах.
Скористайтесь опцією «Забули пароль» при виконанні входу до Агроксі.
Відгуки спеціально були створені для підтвердження надійності продавця або покупця. Якщо у компанії є більше 1 позитивного відгуку як про продавця, то це сильно підвищує її надійність. Якщо компанія отримала відгуки лише як покупець, то це ще нічого не говорить про її надійності як продавця. Відгук можна залишити через кнопку «Залишити відгук» у профайлі компанії. Такий відгук проходить модерацию і після розміщення інформація про користувача (Ім'я того, хто його залишив) буде доступна іншим. Всі негативні відгуки проходять модерацію протягом 5 днів. Це означає, що адміністратор піднімає всю вашу переписку і перевіряє інформацію, написану в відкликання. Якщо вона підтверджується, відгук розміщується і відображається в профілі компанії. Якщо користувач, якому залишений негативний відгук, вирішив питання, відгук розміщений не буде. Він також може бути видалений пізніше, якщо питання буде вирішене після публікації відкликання на сайті. Якщо інформація не підтверджується або листування велася не через Агроксі, то такий відгук може бути видалений частково або повністю на розсуд адміністратора. Якщо ви не повідомили про свої претензії іншій стороні протягом 2-х днів після закриття угоди, такий відгук не розміщується.
У разі порушення правил, регламенту AGROXY та/або Агроксі, передбачено тимчасове блокування облікового запису (профайлу) контакту і компанії, яку він представляє. В цьому випадку користувачеві доступні тільки повідомлення. Зверніть увагу, що почати нову розмову заблокований користувач не може. Будь-який користувач може продовжити листування з заблокованим через чат, але не може написати йому нове повідомлення. У заблокованого користувача неактивні всі заявки і лоти. Вони не видаляються, будуть доступні після зняття блокування облікового запису (профайлу).
Причини і терміни блокування облікового запису:
 • Порушення правил модерації - від 5 до 15 днів
 • Порушення правил сайту - від 3х днів до видалення облікового запису (профайлу).
 • Скарга від іншого користувача - до вирішення питання
 • Підозра в шахрайстві - до вирішення питання
 • Шахрайство з відгуками - від 7 до 10 днів
 • Необґрунтована скарга на іншого користувача - від 3 до 7 днів
Зверніть увагу, що цей список причин блокування неповний. При порушенні правил сайту адміністратор має право заблокувати користувача. При необхідності, заблокованому користувачеві буде відправлено повідомлення із зазначенням причини блокування, його термінів і необхідних дій для того, щоб його зняти.
Зверніть увагу, що профайл може бути заблокований не відразу після отримання скарги, а в процесі розгляду. Причина блокування облікового запису вказується в профайлі користувача.
Видалення облікового запису (профайлу) можливо в 2х випадках:
 • За бажанням користувача і при порушенні правил. Якщо ви хочете видалити профайл, вам необхідно написати про це адміністратору або на пошту support@agroxy.com.
  Зверніть увагу, що питання "як можна видалити профайл?" не є приводом для видалення.
  Якщо у вас немає незакритих угод, то адміністратор після перевірки видалить ваш профайл.
 • Видалення облікового запису при порушенні правил
  Профайл користувача може бути видалений в наступних випадках:
  • не виконані 2 і більше угоди за результатами он-лайн торгів без поважних причин;
  • дублювання профайлу чинного користувача;
  • дублювання профайлу раніше видаленого користувача;
  • розсилка СПАМ-повідомлень;
  • повторне порушення правил сайту, за яке профайл вже був заблокований;
  • некоректна поведінка, образа користувачів або адміністрації, в тому числі і створення профайлу для цілей, які суперечать місії Агроксі;
Важливо! В Агроксі заборонено вести операції від різних осіб (контактів). Всі угоди повинні здійснюватися від свого імені. В іншому випадку, профайл таких користувачів будуть розцінюватися як дублювання. Зверніть увагу, що якщо ваш профайл був вилучений за шахрайство або за відмову вирішувати проблему з контрагентом, то ваш новий профайл може бути вилучений адміністратором без будь-яких попереджень в будь-який момент.
Якщо ви запідозрили, що діючий профайл належить шахраєві, видаленому раніше, обов'язково напишіть адміністратору і ми це перевіримо. Не забудьте при цьому вказати ім'я видаленого шахрая.
У більшості випадків ми не беремо комісії ні з продавця, ні з покупця. Є особливі умови лише для деяких учасників онлайн торгів, про які ми домовляємось заздалегідь. Сервіси Агроксі доступні користувачам відповідно до їх рівня доступу. Детальніше - у розділі ПІДПИСКИ.
Всі угоди по заявкам Агроксі ви робите на свій страх і ризик. Агроксі не несе відповідальності як за якість придбаної агропродукції, так і за сам факт того, що ви укладете угоду та отримаєте товар/отримаєте кошти за товар (детальніше в публічному договорі-оферті). Тому ми вам рекомендуємо дуже уважно поставитися до перевірки продавця/покупця. Щодо онлайн торгів, то Агроксі гарантує, що інформація про учасників торгів та інформація по лоту перевірена відповідно до державних реєстрів на дату проведення торгів. А це означає, що якщо, наприклад, якість або кількість товару не відповідає встановленим показникам складської квитанції - то це дії, що підпадають під ознаки злочину і входить в сферу розгляду правоохоронними органами.

Логістика