Продать РОЖЬ в Тернопольская область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
No results found.

Продати жито

Жито Загалом продати жито у Тернопілській області загалом хочуть багато виробників зернових. Так само багато хто хоче і купити жито (особливо кормове жито) у цьому та сусідніх регіонах. Адже жито має велике значення як продовольча і кормова культура.Жито - найбільш зимостійка зі всіх зернових культур, втрати рослин від вимерзання, викликаного низькою температурою, зустрічаються при ії вирощуванні порівняно рідко. І, навпаки, набагато частіше має місце вимерзання, що викликається тривалим збереженням сніжного покриву і поразкою сніжною цвіллю. При цьому найбільшій загрозі піддаються рослини, посіяні дуже рано, оскільки вони йдуть під зиму перерісшими, а потім, опинившись під довго лежачим сніжним покривом, створюють сприятливі умови для розповсюдження грибних хвороб і випрівають. Тому в тих місцепроживаннях, де посівам загрожує поразка сніжною цвіллю, на врожайність негативно позначається як дуже рясна підгодівля рослин восени, так і в цілому сприятливі умови для їх розвитку в передзимовий період.

Продати жито оптом

Складність в тому, що часто, жита продавець і покупець нерідко не згодні щодо ціни. Пошук місцевого контрагента, який готовий запропонувати хорошу ціну по житу саме зараз і на умовах виробника - не така вже й проста справа: великі компанії «тримають» закупівельну ціну низькою і віддають перевагу поставкам з відстрочкою платежу, а коли намагаєшся працювати з невідомими компаніями – великий шанс потрапити на шахраїв. В такому становищі пасивність Українських аграріїв легко призводить до втрачених можливостей та суттєво зменшує можливий прибуток, а інколи - перетворює його на неприємний збиток.

Агроксі має рішення, що дозволить вигідно продати урожай, бо ми перевіряємо контрагентів в тому числі і через державні реєстри. До того ж вам не треба тепер вручну складати договори і акти по поставці: Агроксі це робить автоматично і безкоштовно. Поки ви чекаєте і думає продавати чи ні спробуйте БЕЗКОШТОВНУ можливість маркетингу для залучення покупців на більш вигідних умовах купівлі жита! Торги особливо доречні, якщо ви - виробник і оптовий продавець жита та фуражу з постійними та значними розмірами виробництва . З іншого боку, як заявки так і торги добре працюють і при необхідності продати залишки, або товар з якістю, іншою ніж та, яка вимагається стандартами для експорту або ДСТУ.

Ціна на жито

Ціна на жито не має сталого характеру. З динамікою ціни на жито ознайомтесь на нашій сторінці ІНДЕКСИ ЦІН . Там ви можете визначити, у який час історично вигідніше за все жито продати. У системі Агроксі вже почались торги нового врожаю, то ж ви ще можете встигнути долучитись до цивілізованого агроринку. Можливість перевірки і створення власної незалежної репутаційної системи учасників системи агроторгів Агроксі дає нам можливість лідирувати не тільки у формуванні регіональної ціни продукції, в тому числі і жита, а й на території всієї країни з базисом поставки EXW, CPT, FOB Порт Чорного Моря. Якщо ви хочете придбати або продати висококласну агропродукцію для переробки або експорту - приєднуйтесь до нашої системи юридично значимих агроторгів. Ми впевнені, що багато хто з більш ніж 1700 українських агровиробників, представлених в нашій системі, стануть для вас надійним партнером не на один рік, а операції з купівлі / продажу зернової сировини порадують швидкістю укладення, надійністю і прозорістю, приносячи відчутні вигоди. Тут ви знайдете також БЕЗКОШТОВНИЙ сервіс оренди техніки: якщо ви маєте вільну сільськогосподарську техніку, або потребуєте додаткових одиниць на певний період тоді ви оціните наш сервіс АГРОТЕХНІКА