Продать ПШЕНИЦА в Киевская область
Додати заявку
Дата ЗаявкиТипКатегоріяОб`ємЦінаРегіон
СтаріbuyПШЕНИЦЯ2005000UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ40005400UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ10005300UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ40005300UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ40005400UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ405050UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ405000UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005480UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005550UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005520UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1006100UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1006000UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005650UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005900UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005600UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ2006800UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005500UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1005900UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ70006200UAHКиївська
СтаріbuyПШЕНИЦЯ1256950UAHКиївська

Продати пшеницю

Продати пшеницю оптом у Київській області.

Оголошення «Продам пшеницю» дуже часто зустрічаються на просторах мережі. Завдяки тривалому досвіду роботи в даній сфері, розробники системи електронних Агроторг сформували оптимальне технічне рішення, яке допоможе кожному учаснику ринку зернових вигідно купити або продати пшеницю будь-якого клас у Київській області та по всій країні, на більш ніж 1000 елеваторах або прямо з господарств.

Продати пшеницю оптом у Київській області

Що ми маємо в своєму розпорядженні. Переробні підприємства та підприємства харчової промисловості мають повне право пред'являти певні вимоги щодо якості заготовляється ними сировини. Однак перевірка якості зернових на практиці вкрай утруднена. Саме тому система Агроторг проводить автоматичну перевірку складських квитанцій з виставленим в торги лотів. Компанія-виробник може пшеницю продати у Київській області вигідно в тому випадку, якщо характеристики сировини знаходяться у відповідності зі державним стандартом ДСТУ, вимог до якості, і всі технологічні і сортові норми дотримані. Таким чином формується можливість отримання преміальної ціни на пшеницю, яка відповідає її якісними показниками і виробник, який подбав щоб його пшениця зберігалася на елеваторі і має складські документи, зможе продати її оптом за високою ціною. Тому стало ясно, що система Агроторгів приділяє особливу увагу якості сировини. Брати участь в торгах може тільки зерно, що відповідає параметрам, вказаним в паспорті якості кожного виставленого лота. До нього входять такі параметри ДСТУ:
 • натура (маса певного об'єму);
 • вміст клейковини (білкових речовин, схильних набухати у воді);
 • вологість (кількість пов'язаної з тканинами зерна води);
 • число падіння (ступінь проростання);
 • зольність (зола, що утворилася після спалювання);
 • стекловидність (структура ) і т.д.

  Ці показники добре відомі всім учасникам ринку торгів і гарантуються складською квитанцією елеватора.

  Ціна пшениці

  Гарантії. А що ж з тим зерном, яке не зберігається на елеваторі? Чи можна продати і його через торги у Київській області? І як в цьому випадки проводиться перевірка його якості. Треба сказати, що в торги, переважно, допускаються лоти з перевіреною складської квитанцією. Однак, якщо у продавця чи виробника є банківська гарантія, то ми розглядаємо можливість участі в торгах і таких лотів. Банківська гарантія засвідчує, що кожна компанія - учасник торгів строго дотримується всіх вимог і правил ринку. В цьому аспекті можемо сміливо стверджувати: через наш сервіс реалізується пшениця у Київській області, ціна і якість якої знаходяться в суворій відповідності. Оскільки торги відкриті, вам буде складно знайти більш привабливу пропозицію: ми в цьому твердо переконані. Надійність перевірки контрагентів через реєстри, автоматичний документообіг, робота з елеваторами партнерами системи, виконання самими учасниками торгів взятих на себе зобов'язань - це наші пріоритети і чітке керівництво до дії.

  У вас є необхідність придбати партію сировини - ми, в свою чергу, маємо пропозиції від більш ніж 1700 виробників агропродукції у Київській області і в Україні. Не обтяжуйте себе довгими пошуками і дзвінками: ми створимо середовище безпечного укладання угод по агропродукції. Приєднуйтесь і оціните переваги використання нових інформаційних технологій та роботи з професіоналами.