Продать ОВЕС в Львовская область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
No results found.

Продати овес

Продати овес в Львівській області . Продаж вівса врожаю поточного року великим і дрібним оптом на Агроксі фермерами України з прямими контактами. Агроксі дає унікальну можливість продати овес за вигідною ціною за рахунок відсутності посередників. Сучасний ринок зернових неможливо уявити без такої популярної культури, як овес. Це - своєрідний джерело корисних речовин. З огляду на досить широке застосування цієї культури, угоди з купівлі-продажу вівса здійснюються за допомогою нашого сервісу найбільш часто. І найбільша кількість відвідувачів агробіржі і учасників торгів прагнуть продати в Львівській області гуртом овес на максимально вигідних умовах.

Продати овес оптом

Чому вигідно продавати і купувати через систему агроторгів . Якщо ви плануєте продати овес у великій кількості, варто скористатися численними можливостями нашої екосистеми юридично значимих агроторгів. Для цього можна почати з розміщення оголошення «Продам овес» від вашої компанії в Львівській області. Місцезнаходження та якість продаваної сировини при цьому зазначаються відповідно до стандарту якості ДСТУ, інтерактивної карти елеваторів і заявок напівавтоматично. Варто відзначити, що ціна вівса зараз безпосередньо залежить від якості зерна, тому не варто забувати про правильну технологію вирощування, стандарти збору врожаю і зберігання партій злакових. І тільки в тому випадку, якщо ви документально підтвердите якість зерна, використовуючи вбудований сервіс автоматичної перевірки складських квитанцій, в ході торгів ви зможете отримати максимальну ціну на овес.

Ціна вівса

Якість продукції. Для того щоб овес продати вигідно, кожному продавцеві необхідно підтвердити якість сировини, використовуючи складську квитанцію елеватора. Наша компанія гарантує те, що учасники торгів мають можливість не тільки купити зернову продукцію, а й отримати гарантію якості товару. Ми ретельно перевіряємо продавців, тому продавцям варто врахувати необхідність відповідності ДСТУ, яке обумовлює такі показники складу і якості зерна вівса:

  • білка - близько 10-ї%;
  • крохмалю - близько 36-ї%;
  • жирів - близько 4,6-4,7%;
  • цукру - близько 2,3-2,4%;

Це - не повний перелік проведених контрольних спостережень за якістю врожаю перед реалізацією. Перед тим, як овес продати, слід провести цілий комплекс підготовчих робіт з очищення, калібрування і сортування врожаю. У цьому виробникові можуть допомогти сертифіковані елеватори партнери, у яких впроваджені методики НАССP і є ISO. У систему агроторгів надходить гарантовано перевірена продукція, що відповідає всім нормам і вимогам і стандартам ДСТУ. Ми позиціонуємо себе, як місце укладання угод, де більшість компаній - це надійні постачальники з відмінною репутацією. При цьому на овес, який продається, ціна є оптимальною для кожного продавця і виправданою для покупців.

Ціна на овес

Після укладання угоди відбувається автоматичне формування пакета документів, з чого слідує негайна поставка в обумовлені терміни. Висока репутація великих і середніх продавців - учасників системи агроторгів на вітчизняному ринку сільгосппродукції дає нам можливість лідирувати не тільки у формуванні регіональної ціни в Львівській області на зернові, включаючи овес, а й на території всієї країни з базисом поставки від EXW окремий елеватор до CPT, FOB Порт Чорного Моря (Одеса, Миколаїв, Херсон). Якщо ви хочете придбати висококласну агропродукцію для переробки або експорту - приєднуйтесь до нашої системи юридично значимих агроторгів. Ми впевнені, що багато хто з більш ніж 1700 українських агровиробників, представлених в нашій системі, стануть для вас надійним партнером не на один рік, а операції з купівлі / продажу в Львівській області зернової сировини порадують швидкістю укладення, надійністю і прозорістю, приносячи відчутні вигоди.