Продать ЯЧМЕНЬ в Одесская область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
OldbuyBARLEY1005500UAHOdessa
OldbuyBARLEY1000175USDOdessa
OldbuyBARLEY5005500UAHOdessa
OldbuyBARLEY3005500UAHOdessa
OldbuyBARLEY5005450UAHOdessa
OldbuyBARLEY500176USDOdessa
OldbuyBARLEY1005670UAHOdessa
OldbuyBARLEY300185USDOdessa
OldbuyBARLEY1005900UAHOdessa
OldbuyBARLEY20006000UAHOdessa
OldbuyBARLEY1006700UAHOdessa
OldbuyBARLEY1006750UAHOdessa
OldbuyBARLEY1007050UAHOdessa
OldbuyBARLEY1006800UAHOdessa

Ви не дарма потрапили на цю сторінку, оскільки продати ячмінь як портах великої Одеси так в Одеській області загалом хочуть багато виробників зернових . Так само багато хто хоче і купити ячмінь ( особливо кормовий ячмінь на експорт) у цьому та сусідніх регіонах де є порти та можливість вантажити корабельні партії ячменю. Складність в тому, що часто, продавець і покупець ячменю не згодні щодо до ціни. Пошук місцевого контрагента який готовий запропонувати хорошу ціну по ячменю саме зараз і на умовах виробника не така вже й проста справа. Частково тому що великі транснаціональні корпорації узгоджують ціни закупівель та користуються тим що менші закордоні покупці не мають інформації що до надійних контрагентів – а шахраїв вистачає. В такому становищі пасивність Українських аграріїв легко призводить до втрачених можливостей та інколи суттєво зменшує можливий прибуток а інколи і перетворює його на неприємний збиток

Поки ви чекаєте і думає продавати чи ні, в велику корпорацію яка вас обдурить так чи інакше чому б не використовувати БЕЗКОШТОВНУ можливість маркетингу для залучення нових прямих закордонних покупців на більш вигідних умовах купівлі ячмінцю ! Адже можна розмістити мультиязичну Заявку на продаж ячменю саме у Одеській області через агро заявки на продаж або продати ячмінь через системі юридично значущих онлайн торгів Агроксі - якщо перше це маркетинговий інструмент, то друге це гарантія продажу за максимально можливу на цей момент . Що використовувати вибирати вам. Обидва варіанти це пасивний і безкоштовний механізм маркетингу агро-продукції \ продажу як ячменю так і інших зернових тощо. Торги особливо доречні, якщо ви виробник і оптовий продавець ячменю або збіжжя та фуражу з постійними та значними розмірами виробництва . З іншого боку як заявки, так і торги добре працюють і при необхідності продати залишки, або товар з якістю за межами експортних стандартів або ДСТУ.

Почавши використовувати базові можливостями по маркетингу і продажу ячменю як у Одеській області так і на експорт ваш бізнес можете вирішити почати приймати участь в юридично значимих торгах які проводяться які охоплюють ширший діапазон агрокультур і гарантують більш високу ціну за продукт зрозумілого якості від виробника з репутацією. Учасники торгів – як великі трейдери так і менші прямі експортери часто готові розміщувати конкурентні цінові пропозиції, над ти що дехто вважає ринковою ціною ячменю. Швидка та автоматична перевірка складських документів, и автоматичне формування документів по кожному контракту (включаючи продажі ячменю) за допомогою нашого сервісу сприяє реалізації якісного ячменю дорожче ніж базис. Так само можна вивчати цінові пропозиції постачальників ячменю в кожному з регіонів України. Деталі торгів описуються індивідуально в кожному лоті, при цьому ціна сої визначається в кожному з регіонів (включаючи порти великої Одеси ) через відкриті торги, за результатами яких так само формується середній індекс цін зернових. Щоб не помилитися з ціною продажу ячменю оптом в Одеській області як через Заявки на Агроксі так і через онлайн торги ми радимо уважно вивчити індекс Агро цін, в тому числі і на ячмінь, в цілому по країні і в Одеській області зокрема.