Продать ЯЧМЕНЬ в Львовская область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
OldbuyBARLEY1005300UAHLviv
OldbuyBARLEY10006000UAHLviv
OldbuyBARLEY1006500UAHLviv

Ви не дарма потрапили на цю сторінку, оскільки продати ячмінь у портах великої Одеси і в Львівській області загалом хочуть багато виробників зернових. Так само багато хто хоче і купити ячмінь (особливо кормовий ячмінь на експорт) у цьому та сусідніх регіонах, де є порти та можливість вантажити корабельні партії ячменю. Складність в тому, що часто, продавець і покупець ячменю не згодні щодо ціни. Пошук місцевого контрагента, який готовий запропонувати хорошу ціну по ячменю саме зараз і на умовах виробника - не така вже й проста справа. Частково тому, що великі транснаціональні корпорації узгоджують ціни закупівель та користуються тим, що менші закордоні покупці не мають інформації щодо надійних контрагентів. В той час як шахраїв вистачає. В такому становищі пасивність Українських аграріїв легко призводить до втрачених можливостей та суттєво зменшує можливий прибуток, а інколи - перетворює його на неприємний збиток

Поки ви чекаєте і думає продавати чи ні в велику корпорацію чому б не використовувати БЕЗКОШТОВНУ можливість маркетингу для залучення нових прямих закордонних покупців на більш вигідних умовах купівлі ячмінцю! Адже можна розмістити мультимовну Заявку на продаж ячменю саме у Львівській області через агро заявки на продаж або продати ячмінь через систему юридично значимих онлайн торгів Агроксі. Якщо перше - це маркетинговий інструмент, то друге - це гарантія продажу за максимально можливу на цей момент ціну. Що використовувати - обирати вам. Обидва варіанти - це пасивний і безкоштовний механізм маркетингу агро-продукції \ продажу як ячменю так і інших зернових. Торги особливо доречні, якщо ви - виробник і оптовий продавець ячменю та фуражу з постійними та значними розмірами виробництва . З іншого боку, як заявки так і торги добре працюють і при необхідності продати залишки, або товар з якістю, іншою ніж та, яка вимагається стандартами для експорту або ДСТУ.

Почавши використовувати базові можливості по маркетингу і продажу ячменю як у Львівській області так і на експорт, ваш бізнес можете вирішити почати приймати участь в юридично значимих торгах, які охоплюють ширший діапазон агрокультур і гарантують більш високу ціну за продукт підтвердженої якості від виробника з репутацією. Швидка та автоматична перевірка складських документів, автоматичне формування документів по кожному контракту (включаючи продажі ячменю) за допомогою нашого сервісу Агроксі сприяє реалізації якісного ячменю дорожче, ніж базис. Так само можна вивчати цінові пропозиції постачальників ячменю в кожному з регіонів України. Деталі торгів описуються індивідуально в кожному лоті, при цьому ціна ячменю визначається в кожному з регіонів (включаючи міжнародні і регіональні порти) через відкриті торги, за результатами яких формується середній індекс цін зернових. Щоб не помилитися з ціною продажу ячменю оптом в Львівській області, як через Заявки на Агроксі так і через онлайн торги, ми радимо уважно вивчити індекс Агро цін, в тому числі і на ячмінь, в цілому по країні і в Львівській області зокрема.