Продать БОБОВЫЕ в Ровенская область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
OldbuyBEANs -nonSoya2006100UAHRivne
OldbuyBEANs -nonSoya2006100UAHRivne

Продати горох

Продати горох оптом. Горох, як жовтий так і зелений, є одним з найбільш затребуваних видів бобових, оскільки має широку сферу застосування в харчовій промисловості. Горох є однією з кращих кулісних культур. До моменту посіву чи посадки теплолюбних культур він встигає сформувати високі стебла, надійно захищаючі їх від вітру.Будучи рослиною помірних широт, горох позитивно відзивається на довгий день. Вегетаційний період гороху в північних районах коротше, ніж на Півдні, а при короткому 10 годинному дні деякі сорти навіть не зацвітають. Він погано переносить затінення і добре росте на освітлених ділянках. Саме тому на запит «Продам горох у Рівненській області» будь-яка пошукова система видасть тисячі результатів. На перший погляд непоказна, трав'яниста, однорічна рослина містить величезну кількість білка, амінокислоти якого незамінні. Це, в свою чергу, робить його дуже популярним.

Продати горох оптом

Актуальність. Ціна гороху на внутрішньо ринку України може коливатися в певних параметрах. Це пов'язано з масою чинників:

 • Балансом пропозицій внутрішнього і експортного попиту;
 • Показниками якості партії і врожаю гороху в цілому (вмістом у пропонованій партії вуглеводів, кислот, цукрів, крохмалю , жирів і білків, клітковини і ряду мінералів і т.д.);
 • місцем вирощування;
 • Наявністю документів і сертифікатів.

Це - частковий перелік всього того, від чого може залежати ціна на горох.

Ціна гороху

Щоб брати участь в торгах на агробіржі (системі Агроторг) всі зареєстровані і авторизовані уч стнікі-постачальники повинні підтвердити наявність і якість реалізованої продукції. Тобто, якщо виробник бажає горох продати на максимально вигідних умовах, сировина повинна відповідати заявленій якості, яке перевіряється через складські квитанції через реєстр і гарантовано елеваторами партнерами системи до початку торгів. Якщо горох зберігається не на елеваторі, то від продавця вимагається надання банківської гарантії. Доступ до отримання банківської гарантії можливий через кабінет користувача з використанням гарантій банків партнерів системи Агроторг. Крім того, за допомогою нашого сервісу ви легко зможете купити і продати горох оптом, оскільки найчастіше угоди передбачають оборот великих партій сировини.

Пропозиція. Вітчизняна агробірж надає можливість забезпечити клієнтів, що спеціалізуються на продовольчих заготовках сировиною найвищої якості з банківськими гарантіями поставки. Той, хто зацікавлений в постачаннях для експорту або використовує некондиционную сх продукції для кормів, або ж для подальшої переробки в комбікорм теж зможе купити горох по конкурентно ціною.

Продукція відповідає стандартним вимогам ДСТУ:

 • типу і підтипу;
 • кольором;
 • домішки насіння інших типів і підтипів;
 • вологості;
 • сміттєвої та зернової домішок;
 • зараженості різними шкідниками;
 • наявністю зіпсованих насіння;
 • мінеральними домішками;
 • шкідливими домішками;
 • < li> пошкодженими шкодите лями зернами;
 • зараженностью шкідниками;
 • для сировини, призначеної на кормові цілі, обов'язково проводиться відповідна класифікація.

Ціна на горох

Щоб реалізовувати продукцію через наш сервіс, виробники чітко слідують прописаними правилами, пройти реєстрацію і авторизацію для участі в онлайн торгах, довантажити в особистий кабінет документи по компанії і продукції. Це дозволяє продати горох найкращої якості (по ДСТУ), створити гідну конкуренцію на регіональному рівні і при експорті.

Якщо вас зацікавили пропозиції з Заявок на покупку або продаж, ви може напряму зв'язатися з контрагентом через онлайн чат Агрокс , зробивши пропозицію або поставивши запитання по заявці. Якщо ж ви хотіли б взяти участь в онлайн торгах підтвердженими обсягами - пройдіть процедуру авторизації і звертайтеся з службу підтримки. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання. При бажанні зможете взяти участь в Навчально-Тестових торгах, подивитися як все працює і отримати приклад документації яка формується по кожній угоді автоматично.