Продать БОБОВЫЕ в Киевская область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
OldbuyBEANs -nonSoya20013000UAHKyiv

Продати горох

Продати горох оптом. Горох, як жовтий так і зелений, є одним з найбільш затребуваних видів бобових, оскільки має широку сферу застосування в харчовій промисловості.Горох вимогливий до ґрунтової вологи, особливо при проростанні насіння і в перший період вегитації. Мириться з надлишковою вологістю, але не переносить високого стояння ґрунтових вод. Завдяки могутній кореневій системі - горох стійкий до короткочасних посух. Кращі ґрунти для гороху - легкі суглинки і субпіщаники з нейтральною реакцією. На малородючих ґрунтах ефективне внесення як органічних (перегній, компост), так і мінеральних добрив (особливо чуйний на фосфорно-калійні).Догляд за рослинами складається в розпушуванні ґрунту, у забезпеченні рослин вологою, знищенні бур'янів, своєчасній установці опор. Низькорослі сорти в опорі не бідують. Якщо посіви гороху будуть виконувати функцію захисних куліс, то споруджують шпалери.Врожай забирають багаторазово, по мірі формування бобів. Знімаються боби добре заповнені горошком, які не почали втрачати яскраво-зеленого збарвленняВ міру дозрівання гороху кількість цукрів зменшується, а білка і крохмалю збільшується. У їжу горох використовується у виді недоспілого насіння (зеленого горошку), споживають у свіжому, консервованому, сухому і замороженому виді. Готують з нього супи, гарніри до різних м'ясних блюд, пюре, салати, а також він служить для прикраси різних блюд. Саме тому на запит «Продам горох у Київській області» будь-яка пошукова система видасть тисячі результатів. На перший погляд непоказна, трав'яниста, однорічна рослина містить величезну кількість білка, амінокислоти якого незамінні. Це, в свою чергу, робить його дуже популярним.

Продати горох оптом

Актуальність. Ціна гороху на внутрішньо ринку України може коливатися в певних параметрах. Це пов'язано з масою чинників:

 • Балансом пропозицій внутрішнього і експортного попиту;
 • Показниками якості партії і врожаю гороху в цілому (вмістом у пропонованій партії вуглеводів, кислот, цукрів, крохмалю , жирів і білків, клітковини і ряду мінералів і т.д.);
 • місцем вирощування;
 • Наявністю документів і сертифікатів.

Це - частковий перелік всього того, від чого може залежати ціна на горох.

Ціна гороху

Щоб брати участь в торгах на агробіржі (системі Агроторг) всі зареєстровані і авторизовані уч стнікі-постачальники повинні підтвердити наявність і якість реалізованої продукції. Тобто, якщо виробник бажає горох продати на максимально вигідних умовах, сировина повинна відповідати заявленій якості, яке перевіряється через складські квитанції через реєстр і гарантовано елеваторами партнерами системи до початку торгів. Якщо горох зберігається не на елеваторі, то від продавця вимагається надання банківської гарантії. Доступ до отримання банківської гарантії можливий через кабінет користувача з використанням гарантій банків партнерів системи Агроторг. Крім того, за допомогою нашого сервісу ви легко зможете купити і продати горох оптом, оскільки найчастіше угоди передбачають оборот великих партій сировини.

Пропозиція. Вітчизняна агробірж надає можливість забезпечити клієнтів, що спеціалізуються на продовольчих заготовках сировиною найвищої якості з банківськими гарантіями поставки. Той, хто зацікавлений в постачаннях для експорту або використовує некондиционную сх продукції для кормів, або ж для подальшої переробки в комбікорм теж зможе купити горох по конкурентно ціною.

Продукція відповідає стандартним вимогам ДСТУ:

 • типу і підтипу;
 • кольором;
 • домішки насіння інших типів і підтипів;
 • вологості;
 • сміттєвої та зернової домішок;
 • зараженості різними шкідниками;
 • наявністю зіпсованих насіння;
 • мінеральними домішками;
 • шкідливими домішками;
 • < li> пошкодженими шкодите лями зернами;
 • зараженностью шкідниками;
 • для сировини, призначеної на кормові цілі, обов'язково проводиться відповідна класифікація.

Ціна на горох

Щоб реалізовувати продукцію через наш сервіс, виробники чітко слідують прописаними правилами, пройти реєстрацію і авторизацію для участі в онлайн торгах, довантажити в особистий кабінет документи по компанії і продукції. Це дозволяє продати горох найкращої якості (по ДСТУ), створити гідну конкуренцію на регіональному рівні і при експорті.

Якщо вас зацікавили пропозиції з Заявок на покупку або продаж, ви може напряму зв'язатися з контрагентом через онлайн чат Агрокс , зробивши пропозицію або поставивши запитання по заявці. Якщо ж ви хотіли б взяти участь в онлайн торгах підтвердженими обсягами - пройдіть процедуру авторизації і звертайтеся з службу підтримки. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання. При бажанні зможете взяти участь в Навчально-Тестових торгах, подивитися як все працює і отримати приклад документації яка формується по кожній угоді автоматично.