Продать БОБОВЫЕ в Черновецкая область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
No results found.

Продати горох

Продати горох оптом. Горох, як жовтий так і зелений, є одним з найбільш затребуваних видів бобових, оскільки має широку сферу застосування в харчовій промисловості. Саме тому на запит «Продам горох у Чернівецькій області» будь-яка пошукова система видасть тисячі результатів. Щоб мати високоякісну продукцію гороху протягом тривалого періоду, висівають 2-3 сорти з різним періодом вегетації або у кілька строків. На грядці горох висівають з шириною міжрядь 15-20 см, а в рядку - на 5-10 см. Норма висіву насіння 30-35 г/м. кв. . Глибина сівби 4-7 см. Після сівби ґрунт ущільнюють. Під час догляду за посівами ґрунт підтримують у чистому від бур'янів і розпушеному стані. У фазі двох справжніх листків, щоб знищити бур'яни, верхній шар ґрунту розпушують граблями. Краще це робити у другій половині дня, коли рослини прив'януть і менше пошкоджуються. Коли рослини досягнуть висоти 20-25 см, через кожні 30-40 см на грядці встановлюють підпори з хмизу висотою 160-180 см. Рослини вусиками зачеплюються за пруття і підтримуються на підпорах у вертикальному положенні.Урожай гороху збирають вибірково, коли зерно досягне молочно-воскової стиглості. Зібрані боби до використання краще зберігати в затіненому холодному місці.

Продати горох оптом

Актуальність. Ціна гороху на внутрішньо ринку України може коливатися в певних параметрах. Це пов'язано з масою чинників:

 • Балансом пропозицій внутрішнього і експортного попиту;
 • Показниками якості партії і врожаю гороху в цілому (вмістом у пропонованій партії вуглеводів, кислот, цукрів, крохмалю , жирів і білків, клітковини і ряду мінералів і т.д.);
 • місцем вирощування;
 • Наявністю документів і сертифікатів.

Це - частковий перелік всього того, від чого може залежати ціна на горох.

Ціна гороху

Щоб брати участь в торгах на агробіржі (системі Агроторг) всі зареєстровані і авторизовані уч стнікі-постачальники повинні підтвердити наявність і якість реалізованої продукції. Тобто, якщо виробник бажає горох продати на максимально вигідних умовах, сировина повинна відповідати заявленій якості, яке перевіряється через складські квитанції через реєстр і гарантовано елеваторами партнерами системи до початку торгів. Якщо горох зберігається не на елеваторі, то від продавця вимагається надання банківської гарантії. Доступ до отримання банківської гарантії можливий через кабінет користувача з використанням гарантій банків партнерів системи Агроторг. Крім того, за допомогою нашого сервісу ви легко зможете купити і продати горох оптом, оскільки найчастіше угоди передбачають оборот великих партій сировини.

Пропозиція. Вітчизняна агробірж надає можливість забезпечити клієнтів, що спеціалізуються на продовольчих заготовках сировиною найвищої якості з банківськими гарантіями поставки. Той, хто зацікавлений в постачаннях для експорту або використовує некондиционную сх продукції для кормів, або ж для подальшої переробки в комбікорм теж зможе купити горох по конкурентно ціною.

Продукція відповідає стандартним вимогам ДСТУ:

 • типу і підтипу;
 • кольором;
 • домішки насіння інших типів і підтипів;
 • вологості;
 • сміттєвої та зернової домішок;
 • зараженості різними шкідниками;
 • наявністю зіпсованих насіння;
 • мінеральними домішками;
 • шкідливими домішками;
 • < li> пошкодженими шкодите лями зернами;
 • зараженностью шкідниками;
 • для сировини, призначеної на кормові цілі, обов'язково проводиться відповідна класифікація.

Ціна на горох

Щоб реалізовувати продукцію через наш сервіс, виробники чітко слідують прописаними правилами, пройти реєстрацію і авторизацію для участі в онлайн торгах, довантажити в особистий кабінет документи по компанії і продукції. Це дозволяє продати горох найкращої якості (по ДСТУ), створити гідну конкуренцію на регіональному рівні і при експорті.

Якщо вас зацікавили пропозиції з Заявок на покупку або продаж, ви може напряму зв'язатися з контрагентом через онлайн чат Агрокс , зробивши пропозицію або поставивши запитання по заявці. Якщо ж ви хотіли б взяти участь в онлайн торгах підтвердженими обсягами - пройдіть процедуру авторизації і звертайтеся з службу підтримки. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання. При бажанні зможете взяти участь в Навчально-Тестових торгах, подивитися як все працює і отримати приклад документації яка формується по кожній угоді автоматично.