Продать БОБОВЫЕ в Черкасская область

Add Buy / Sell Order
Rem. timeTypeCategoryVolumePriceRegion
OldbuyBEANs -nonSoya10300EURCherkasy
OldbuyBEANs -nonSoya100300EURCherkasy

Продати горох

Продати горох оптом. Горох, як жовтий так і зелений, є одним з найбільш затребуваних видів бобових, оскільки має широку сферу застосування в харчовій промисловості. Поширений у виробництві посівний горох поділяється на різновидності за такими основними ознаками: висотою та формою стебла; забарвленням сім'ядолей, насіння і насінного рубчика; розміром насіння і будовою бобу.За цими ознаками горох поділяють на карликовий та напівкарликовий, у яких висота не перевищує 25-60 см, середньорослий - 60-90 і високорослий - з стеблом понад 90 см; з простим або фасційованим стеблом; насінням крупним (маса 1000 шт. понад 250 г), середнім (170-250 г) або дрібним (менше 170 г), рожевого, зеленого, оливкового або воскового кольору та світлим чи темним насінним рубчиком, жовтими або зеленими сім'ядолями. Саме тому на запит «Продам горох у Черкаській області» будь-яка пошукова система видасть тисячі результатів. На перший погляд непоказна, трав'яниста, однорічна рослина містить величезну кількість білка, амінокислоти якого незамінні. Це, в свою чергу, робить його дуже популярним.

Продати горох оптом

Актуальність. Ціна гороху на внутрішньо ринку України може коливатися в певних параметрах. Це пов'язано з масою чинників:

 • Балансом пропозицій внутрішнього і експортного попиту;
 • Показниками якості партії і врожаю гороху в цілому (вмістом у пропонованій партії вуглеводів, кислот, цукрів, крохмалю , жирів і білків, клітковини і ряду мінералів і т.д.);
 • місцем вирощування;
 • Наявністю документів і сертифікатів.

Це - частковий перелік всього того, від чого може залежати ціна на горох.

Ціна гороху

Щоб брати участь в торгах на агробіржі (системі Агроторг) всі зареєстровані і авторизовані уч стнікі-постачальники повинні підтвердити наявність і якість реалізованої продукції. Тобто, якщо виробник бажає горох продати на максимально вигідних умовах, сировина повинна відповідати заявленій якості, яке перевіряється через складські квитанції через реєстр і гарантовано елеваторами партнерами системи до початку торгів. Якщо горох зберігається не на елеваторі, то від продавця вимагається надання банківської гарантії. Доступ до отримання банківської гарантії можливий через кабінет користувача з використанням гарантій банків партнерів системи Агроторг. Крім того, за допомогою нашого сервісу ви легко зможете купити і продати горох оптом, оскільки найчастіше угоди передбачають оборот великих партій сировини.

Пропозиція. Вітчизняна агробірж надає можливість забезпечити клієнтів, що спеціалізуються на продовольчих заготовках сировиною найвищої якості з банківськими гарантіями поставки. Той, хто зацікавлений в постачаннях для експорту або використовує некондиционную сх продукції для кормів, або ж для подальшої переробки в комбікорм теж зможе купити горох по конкурентно ціною.

Продукція відповідає стандартним вимогам ДСТУ:

 • типу і підтипу;
 • кольором;
 • домішки насіння інших типів і підтипів;
 • вологості;
 • сміттєвої та зернової домішок;
 • зараженості різними шкідниками;
 • наявністю зіпсованих насіння;
 • мінеральними домішками;
 • шкідливими домішками;
 • < li> пошкодженими шкодите лями зернами;
 • зараженностью шкідниками;
 • для сировини, призначеної на кормові цілі, обов'язково проводиться відповідна класифікація.

Ціна на горох

Щоб реалізовувати продукцію через наш сервіс, виробники чітко слідують прописаними правилами, пройти реєстрацію і авторизацію для участі в онлайн торгах, довантажити в особистий кабінет документи по компанії і продукції. Це дозволяє продати горох найкращої якості (по ДСТУ), створити гідну конкуренцію на регіональному рівні і при експорті.

Якщо вас зацікавили пропозиції з Заявок на покупку або продаж, ви може напряму зв'язатися з контрагентом через онлайн чат Агрокс , зробивши пропозицію або поставивши запитання по заявці. Якщо ж ви хотіли б взяти участь в онлайн торгах підтвердженими обсягами - пройдіть процедуру авторизації і звертайтеся з службу підтримки. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі запитання. При бажанні зможете взяти участь в Навчально-Тестових торгах, подивитися як все працює і отримати приклад документації яка формується по кожній угоді автоматично.