Про нас


AGROXY — Вигідно Продати Урожай

Наша місія — зробити торгівлю агропродукцією швидкою й надійною через формування регіональних спотових ринків базових агрокультур, забезпечити взаємний доступ користувачів віддалених регіонів до товарів і до фінансових інструментів через формування blockchain мережі.
Наш Фокус — нерегульовані або слабо регульовані ринки в регіонах із великим населенням і з великим експортним потенціалом з агропродукції.
У кожному окремому регіоні деталі сервісу можуть відрізнятись, однак усі мають он-лайн торги. У контексті української платформи он-лайн торги проводяться підтвердженими обсягами в продавця і з перевіркою платоспроможності покупця. Усі учасники підтверджують свої можливості для участі з он-лайн торгах: компанії, які вони офіційно представляють, зареєстровані в Україні й можуть укладати угоди з іншими суб’єктами господарювання. Крім того, компанія — резидент іншої країни проходить перевірку через свою платформу в системі AGROXY таку ж процедуру підтвердження можливостей участі в он-лайн торгах з урахуванням особливостей законодавства.

Про те, як ми розвивались - читати тут
Он-лайн торги дозволять учасникам агроринку:
• ВЕСТИ БІЗНЕС із перевіреними компаніями. Система забезпечує автоматичну й незалежну перевірку українських і зарубіжних контрагентів, можливості покупця платити за товар, використовувати корисні й дешеві фінансові інструменти наших партнерів-банків і страхових компаній;
• мати ДОКУМЕНТАЛЬНО ПІДТВЕРДЖЕНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ товару, що купується. Система проводить автоматичну перевірку документів на продавану агропродукцію у вигляді складських квитанцій, складських документів;
• ШВИДКО фіксувати ціну угоди в ОНЛАЙН ТОРГАХ (юридично значимий продаж / купівля через он-лайн редукціон);
• Мати пакет документів для укладення ПРЯМОЇ угоди купівлі-продажу, сформованих автоматично за результатами он-лайн редукціону: миттєво й без комісії отримати в електронному вигляді протокол редукціону, рахунок-фактуру, договір купівлі-продажу (поставки), договір зберігання (з елеватором).
Наша історія. Проект AGROXY був запущений у наприкінці 2015 роки як локальний майданчик українських агрооб’яв, який збирав і агрегував агрооб’яви багатьох інших ресурсів. За 9 місяців роботи майданчика в такому форматі була сформована аудиторія з 3500 аргокомпаній і трейдерів із географією 6 країн. На жаль, низька якість і достовірність агрооб’яв позбавили змоги користувачів зручно купувати і продавати агропродукцію. Дошки оголошень перевантажені ненадійною, неперевіреною і, часто, свідомо неправдивою інформацією, що робить їх використання малоефективним.Наприкінці 2016 року команда розробників AGROXY зробила перший крок до поліпшення сервісу й розвитку завдяки інвестиціям Британського венчурного фонду. Основним нововведенням стало використання РЕДУКЦІОНУ й технологій blockchain (розподілених баз даних) для забезпечення достовірності надійності інформації, що зберігається та швидкості укладених угод.
В Україні система «AGROXY Заявки» та «AGROXY Редукціон» стартувала в тестовому режимі 5 квітня 2017 року.
У квітні 2018 року, платформа Агроксі Україна отримала новий вигляд і поліпшила свої технічні характеристики: ми вдосконалюємо продукт для вашої зручності, додаємо нові безоплатні функції: тестовий редукціон, он-лайн калькулятор розрахунків вартості логістики, карта елеваторів і складів зберігання агропродукції.
Спробуйте прямо зараз, що означає ПРОДАТИ ОН-ЛАЙН через торги свій урожай, натиснувши кнопку «Тестові торги»! Вам обов’язково сподобається.

Директор Агроксі Україна,
Дресвяннікова Наталія