Купить РОЖЬ в Житомирская область
Додати заявку
Дата Заявки ТипКатегоріяОб`ємЦінаРегіон
Нічого не знайдено.

Жито купити

Купити оптом жито . Ми всі знаємо, який популярний продукт – жито. Тому багато хто хоче купити жито у Житомирськый області за реальною ціною. Жито є першим злаковим, яке прадавні люди стали вживати в їжу. Озиме жито є також цінною кормою культурою. У тваринництві у вигляді концентрованого корму використовують житні висівки та кормове борошно, які містять 11 – 12% білків і добре засвоюються тваринами. Сіють озиме жито на зелений корм, яким забезпечують велику рогату худобу в ранньовесняний період. Нерідко озиме жито вирощують і на сіно. Солому жита використовують як грубий корм у вигляді запареної січки, а також для виготовлення парникових мат, корзин, паперу. Ця зернова культура любить сонце, світло і, звичайно, тепло, але в той же час дуже непримхлива і, навіть, корисна для ґрунтів. Саме тому ми готові задовольнити запити покупця на жито відмінної якості як українських так і міжнародних виробників.

Купити жито

Наша пропозиція - найкраща . Система Агроксі була створена саме для того, щоб вигідно купувати агрокультури не тільки в Україні. Перевагою агробіржі є те, що до якості реалізованого сировини пред'являються високі вимоги: є перевірка складських квитанцій або банківська гарантія, тому агрокомпанії мають можливість придбати жито, що відповідає нормам вирощування і стандартам обробки ГОСТ, ДСТУ.

Бажаючим купити жито у великому об’ємі , оптом будуть цікаві пропозиції продавців, які вирощують зерно згідно з такими нормами ДСТУ жито:

  • Використання ділянок, на яких PH ґрунту ідеально підходить для даної культур ;
  • Максимально якісний посівний матеріал;
  • Застосування сучасних засобів для боротьби зі шкідниками;
  • Використання спеціалізованої техніки для збору врожаю з мінімальними механічними пошкодженнями зерна.

Тому ви з впевненістю зможете купити якісне жито від перевіреного продавця за допомогою нашого ресурсу. Система Агроксі так само автоматично сформує повний пакет документів по угоді, включаючи рахунок-фактур, договір, банківську гарантію, довідки форми 4-СГ і 29-СГ. На таке жито ціна завжди є високою, але якщо продавець отримує за результатами торгів максимальний дохід, то для покупця вартість виправдовується якістю сировини і гарантіями поставки.

Купити жито оптом на Агроксі

Користь жита . В даний час за запитом «Куплю жито» найбільші пошукові системи видають мільйони результатів від самих різних продавців і майданчиків. Такії популярності сприяє те, що жито є однією з найбільш затребуваних зернових культур, оскільки використовується при випіканні хлібу та годівлі тварин. Ціна на жито безпосередньо залежить від якості сировини, в якому не можна бути впевненим без наявності відповідної документації (складських квитанцій, складських документів) або банківської гарантії. За допомогою нашої системи торгівлі підтвердженими об’ємами ви зможете проконтролювати якість продукції, а також переконатися в тому, що реалізовується продавцями жито відповідає наступним стандартам ДСТУ:

  • вміст білка (і як наслідок, наявність найбільш цінних для організму амінокислот);
  • вміст в зерні фруктози і ряду вітамінів (А / в / РР / Е);
  • наявність мікроелементів (фосфору і натрію, магнію і калію, заліза і т.д .);
  • масова частка клітковини.

Ціна на жито

Залежно від запитів замовника за якістю і кількістю ціна жита може змінюватися. Для того, що перевірити ціну на жито за минулі періоди скористайтесь розділі Агроксі ІНДЕКСИ ЦІН

В каталозі продукції ви знайдете і фуражне зерно, призначене для тваринницької галузі, для виготовлення кормів. У будь-якому випадку, беручи участь в торгах, ви зможете придбати жито найвищої якості на максимально вигідних умовах. Не сумніваємося, що зробивши вибір на користь нашого ресурсу, ви будете приємно здивовані результатами кожної завершеної операції