Купить РОЖЬ в Львовская область
Додати заявку
Дата Заявки ТипКатегоріяОб`ємЦінаРегіон
Нічого не знайдено.

Жито купити

Купити оптом жито . У складі зерна жита є ненасичені жирні кислоти, що здатні розчиняти холестерин в кровоносній системі людини, який викликає важке захворювання – атеросклероз. Завдяки цьому лікарі рекомендують людям старшого віку вживати житній хліб як профілактичний засіб від можливого захворювання. Житній хліб має підвищену кислотність, яка зумовлена життєдіяльністю молочних бактерій. Це надає йому приємного смаку і запаху та інших цінних кулінарних ознак. Тому багато хто хоче купити жито у Львівській області за реальною ціною. Жито є першим злаковим, яке прадавні люди стали вживати в їжу. Жито належить до корисного, дієтичного продукту, бо містить білки, вуглеводи, харчові волокна. Зовні зерно має овальну, трохи витягнуту форму, на черевці можна помітити борозенку. Ця зернова культура любить сонце, світло і, звичайно, тепло, але в той же час дуже непримхлива і, навіть, корисна для ґрунтів. Саме тому ми готові задовольнити запити покупця на жито відмінної якості як українських так і міжнародних виробників.

Купити жито

Наша пропозиція - найкраща . Система Агроксі була створена саме для того, щоб вигідно купувати агрокультури не тільки в Україні. Перевагою агробіржі є те, що до якості реалізованого сировини пред'являються високі вимоги: є перевірка складських квитанцій або банківська гарантія, тому агрокомпанії мають можливість придбати жито, що відповідає нормам вирощування і стандартам обробки ГОСТ, ДСТУ.

Бажаючим купити жито у великому об’ємі , оптом будуть цікаві пропозиції продавців, які вирощують зерно згідно з такими нормами ДСТУ жито:

  • Використання ділянок, на яких PH ґрунту ідеально підходить для даної культур ;
  • Максимально якісний посівний матеріал;
  • Застосування сучасних засобів для боротьби зі шкідниками;
  • Використання спеціалізованої техніки для збору врожаю з мінімальними механічними пошкодженнями зерна.

Тому ви з впевненістю зможете купити якісне жито від перевіреного продавця за допомогою нашого ресурсу. Система Агроксі так само автоматично сформує повний пакет документів по угоді, включаючи рахунок-фактур, договір, банківську гарантію, довідки форми 4-СГ і 29-СГ. На таке жито ціна завжди є високою, але якщо продавець отримує за результатами торгів максимальний дохід, то для покупця вартість виправдовується якістю сировини і гарантіями поставки.

Купити жито оптом на Агроксі

Користь жита . В даний час за запитом «Куплю жито» найбільші пошукові системи видають мільйони результатів від самих різних продавців і майданчиків. Такії популярності сприяє те, що жито є однією з найбільш затребуваних зернових культур, оскільки використовується при випіканні хлібу та годівлі тварин. Ціна на жито безпосередньо залежить від якості сировини, в якому не можна бути впевненим без наявності відповідної документації (складських квитанцій, складських документів) або банківської гарантії. За допомогою нашої системи торгівлі підтвердженими об’ємами ви зможете проконтролювати якість продукції, а також переконатися в тому, що реалізовується продавцями жито відповідає наступним стандартам ДСТУ:

  • вміст білка (і як наслідок, наявність найбільш цінних для організму амінокислот);
  • вміст в зерні фруктози і ряду вітамінів (А / в / РР / Е);
  • наявність мікроелементів (фосфору і натрію, магнію і калію, заліза і т.д .);
  • масова частка клітковини.

Ціна на жито

Залежно від запитів замовника за якістю і кількістю ціна жита може змінюватися. Для того, що перевірити ціну на жито за минулі періоди скористайтесь розділі Агроксі ІНДЕКСИ ЦІН

В каталозі продукції ви знайдете і фуражне зерно, призначене для тваринницької галузі, для виготовлення кормів. У будь-якому випадку, беручи участь в торгах, ви зможете придбати жито найвищої якості на максимально вигідних умовах. Не сумніваємося, що зробивши вибір на користь нашого ресурсу, ви будете приємно здивовані результатами кожної завершеної операції