Crops
Logistic Input/Output
15000 tons
More details >> New
18%
2183
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ "СЕПЕКОМ ЛІМІТЕД" , внесок — 13 555 658 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - КОМПАНІЯ "СЕПЕКОМ ЛІМІТЕД", КАССІАНІ КАССІАНІДОУ, К00181573, КІПР НІКОСІЯ ВУЛ.ЛАПІТОУ БУД.1

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Ферко» (Новоград-Волинський) знаходиться в м. Новоград-Волинський у Житомирській області, належить до компанії ТОВ «Ферко». Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – навалом. Загальна потужність одночасного зберігання складає 15000 тон, потужність автозавантаження - 200 тон/добу, потужність ліній автозавантаження 200 т/добу, потужність ж / д завантаження 180 тон.

Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Новоград-Волинський 1», Південної залізниці дає змогу здійснювати відвантаження на залізничні зерновози із потужністю 180 т/добу. Політика роботи: cвоє і давальницьке зерно.

Компанія ТОВ «Ферко» на ринку з 2001 року, має понад 100 співробітників. Є власні землі, зернові склади та елеватори, а також потужності в портах.

Проводить закупівлю зернових та олійних культур: пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи.

Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Ферко (Новоград-Волинський)», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продажу збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на «Ферко (Новоград-Волинський)» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

На сьогодні підприємство очолює: ХАЧАТРЯН АРМЕН.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

No

Storage type

Floor

Purification equipment

No

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1500

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1000

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn1004700UAHZhytomyr
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1705200UAHZhytomyr

Category: Elevator of Ukraine

Ферко (Новоград-Волинський)
FERKO ФЕРКО

    0/0

Director (as at 2019-05-27):
Хачатрян Армен

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 41106299

VAT: 411062906270

Train station:
НОВОГРАД-ВОЛЫНСКИЙ I НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ I
Вантажна спроможність (ваг.\24): 35
Одночасне Вантаження (ваг.): 10
logo

1а, вулиця Вокзальна, Новоград-Волинський, Житомирська область, Украина

27.59

50.5908


16