Crops
Logistic Input/Output
16500 tons
More details >> New
18%
2440
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕРНОВА БАЗА УКРАЇНИ" , внесок — 5 000 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) -"СЕЛТОМАР ТРЕЙДИНГ ЛІМІТЕД" БАСУЄВ ОЛЕКСАНДР- КАЗАХСТАН, АЛМАТИНСЬКА ОБЛ., КАРАСАЙСЬКИЙ Р-Н, М.АЛМАТАУ, КВАРТАЛ Г, БУД. 22/4 Судовий реєстр — 9 рішень

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Бердичівський елеватор знаходиться в м. Бердичів у Житомирській області, входить до складу ТОВ «Зернова база України». Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – СОГи. Загальна потужність одночасного зберігання становить 25000 тон, потужність очисного обладнання 100 тон/годину (ОЛИС вир-ва Одеса), потужність транспортного устаткування, прийом тон/добу – 120 тон/добу.

За сезон елеватор може прийняти до 60000 тон зерна. Продуктивність приймання зерна – 2000 тон на добу. Середній час прийому 1 авто – 15 хвилин. На елеваторі, де всі лінії автоматизовані, сорок робочих місць.

Підприємство має зерносушарки виробництва італійської компанії STRAHL 10000FR, потужність якої при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 710 тон/добу. а також транспортне обладнання 100 тон/годину, потужність ліній автозавантаження 2500 т/добу (автоматичні ваги), автовідвантаження – 2100 т/годину, потужність з/д відвантаження 10 вагонів/добу через станцію Бердичів Південної з/д , 342400.

Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна

Компанія ТОВ «Зернова база України» створена на початку 2014 року. У 2015 році почав свою роботу в м Бердичів ТОВ «Бердичівський елеватор». У вересні 2016 року на території Андрушівського елеватора, почав свою роботу борошномельний комплекс підприємства ТОВ «Млин База».

Елеватори компанії оснащені високопродуктивним обладнанням провідних світових виробників, яке, поряд з високою продуктивністю, забезпечує високу якість і дбайливе ставлення до сировини.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на «Бердичівському елеваторі», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на «Бердичівському елеваторі» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

На сьогодні підприємство очолює Складаневський Сергій Ростиславович.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Prefabricated, Concrete silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

1500

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

120

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

120

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

10

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

2500

Put into operation

2015

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSOYA BEANs - nonGM UO-Bio SoyaBeans10009200UAHZhytomyr
OldSOYA BEANs - nonGM UO-Bio SoyaBeans100010300UAHZhytomyr
OldCORN MAIZE - Corn10004140UAHZhytomyr
OldCORN MAIZE - Corn10004140UAHZhytomyr
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C217010000UAHZhytomyr

Category: Elevator of Ukraine

Бердичівський елеватор
ЗЕРНОВА БАЗА УКРАЇНИ

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Крет Василь Олексійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 32592856

VAT: 325928506032

Train station:
БЕРДИЧЕВ БЕРДИЧІВ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 20
Одночасне Вантаження (ваг.): 5
logo

13300, м. Бердичів, вул. Низгірецька, буд. 111

28.6264

49.8943


5