Crops
Logistic Input/Output
15900 tons
More details >> New
18%
2015
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕРНОВА БАЗА УКРАЇНИ" , внесок — 64 710 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - БАСУЄВ ОЛЕКСАНДР, КАЗАХСТАН, М. АЛМАТИ, МІКРОРАЙОН ДОСТИК, ВУЛ. ФРУНЗЕ, БУД.20 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ- БАРАТОВ ТАХІРЖАН, КАЗАХСТАН, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., БЕРДИЧІВСЬКИЙ Р-Н, С.ТЕРЕХОВЕ, ВУЛ. ОГУРЦОВА, БУД.9 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ-МУСТАПАЄВ АЛТИНБЕК, КАЗАХСТАН, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., БЕРДИЧІВСЬКИЙ Р-Н., С.ТЕРЕХОВЕ., ВУЛ.ОГУРЦОВА, БУД.9

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ВАТ «Андрушівське ХПП» (повна назва Відкрите акціонерне товариство Андрушівське хлібоприймальне підприємство) - сучасне сховище, реконструйоване на базі колишнього комбікормового заводу в с. Андрушівка у Житомирській області. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – СОГи. Загальна потужність одночасного зберігання становить 20000 тон.

На елеваторі встановлено залізобетонні силоси, а також два оперативних силоси на 250 тон, вироблені на харківському заводі «Варіант». На території елеватора функціонують лінії автозавантаження і автовідвантаження, а також гілка залізниці. Потужність автозавантаження - 100 тон/годину, потужність автозавантаження 2500 т/добу, потужність автовідвантаження 2100 т/добу, з/д – 6 вагонів/добу (Бровки, ПЗ ЖД (342909). Потужність очисного обладнання 100 тон/годину (Скальператор ОЛИС), потужність транспортного устаткування, прийом– 120 тон/добу. З іноземного обладнання застосовується зерносушарка італійської компанії Strahl, потужність якої при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 710 тон/добу. Елеватор працює тільки із зерновими культурами.

Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ВАТ «Андрушівське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ВАТ «Андрушівське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

На сьогодні підприємство очолює Мустапаєв Алтінбек Мусабековіч.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Prefabricated, Concrete silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

100

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

100

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

120

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

6

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

850

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn10004650UAHZhytomyr
OldCORN MAIZE - Corn10004300UAHZhytomyr
OldCORN MAIZE - Corn10004250UAHZhytomyr
OldCORN MAIZE - Corn10004200UAHZhytomyr
OldCORN MAIZE - Corn10004250UAHZhytomyr
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C31009400UAHZhytomyr
OldSUNFLOWERSEEDs - SUNFLOWERSEEDs38012400UAHZhytomyr

Category: Elevator of Ukraine

Андрушівський елеватор
ЗЕРНОВА БАЗА УКРАЇНИ

    0/0

Director (as at 2019-05-18):
Мустапаєв Алібек

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 33168036

VAT: 331680306013

Train station:
БРОВКИ БРІВКИ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 80
Одночасне Вантаження (ваг.): 18
logo

22, вулиця Лисенка, Андрушівка, Житомирська область, Украина

29.0006

50.0174


5