Місткість, тон15000
С\Х культури
Логістика елеватора
1273
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Заготзерно-Новогупалівка» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Заготзерно-Новогупалівка») знаходиться в с. Новогупалівка Запорізької області. Керівником є Мойсеєнко Валерій Григорович. ТОВ «Заготзерно-Новогупалівка» співпрацює з компанією «Синтез Трейд Агро» Компанія ТОВ «Синтез Трейд Агро» працює на українському ринку з 1998 року.

Напрямки діяльності: - маркетингові про сільгоспвиробників по всій Україні по всій Україні - Закупівля всіх видів с / г продукції по всіх областях, з елеваторів та господарств по всій Україні; - Послуги зберігання; - Виробництво та продаж борошна; - Оренда і продаж комбайнів; - Продаж насіння; - Продаж засобів захисту рослин (ЗЗР) і добрив; Очищення і зберігання Компанії «Синтез Трейд Агро» належать 7 елеваторів в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській та Житомирській областях, загальною потужністю одноразового зберігання 170600 тон.

Тип елеватора - лінійний, загальна потужність одночасного зберігання складає 16000 тон. Продуктивність зерносушарки (М-819 (Польща)), при знятті 10% вологи по кукурудзі, становить 20 тон/год. Елеватор має очисне обладнання (сепаратор БІС-100). Потужність ліній автозавантаження складає 800 тон/добу, автовідвантаження – 400 тон/добу, потужність з/д відвантаження 280 тон/добу.

Додатково інформуємо, що елеватор ТОВ «Заготзерно-Новогупалівка» має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Заготзерно-Новогупалівка», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Заготзерно-Новогупалівка» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

20 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

280 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

400 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас11505000UAHЗапорізька

Категорія: Елеватор України

Заготзерно-Новогупалівка
Синтез Трейд Агро

    1/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МОЙСЕЄНКО ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ

ЄДРПОУ: 35834326

Залізнична Станція:
464805 НОВОГУПОЛОВКА НОВОГУПАЛІВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 7
Зайнятість станції 2017 (%): 19.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 29
Одночасне Вантаження (ваг.): 4

70020, Запорізька обл., Вільнянський, с. Новогупалівка, вул. Хлібна буд.3

Показати на мапі
logo

050-456-44-40 (бухгалтерія)

35.4179

48.0237