Місткість, тон 41200
С\Х культури
Логістика елеватора
771
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (повна назва товариство з додатковою відповідальністю «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР») розташований в Запорізькій області, с. Веселе. Зараз керівником є Кучерков Сергій Григорович. Тип елеватора – лінійний, загальна потужність одночасного зберігання становить 70 000 тон (бетонні силоси 40 000 тон, підлогові склади 30 000 тон) Зерносушарки А1 ДСП-50 (2 шт.) мають сумарну продуктивність при знятті 10% вологи по кукурудзі 20 тон/год. (вид топлива: пічне, дизельне). Очисне обладнання - сепаратори БЦС-25 (2 шт.), БСХ-100, має загальну потужність 100 тон/год, потужність транспортного обладнання складає 100 тон/год.

Потужність ліній автозавантаження становить 50 тон/год, автовідвантаження – 300 тон/добу.

Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції «Нововесела» Придніпровської ЗД (476408) дозволяє приймати та відправляти зернову продукцію залізничним транспортом із потужністю з/д прийому 8 вагонів/добу, з/д відвантаження – 8 вагонів/добу. Культури, з якими працює елеватор: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник, горох.

Політика роботи - своє і давальницьке зерно. Варто зауважити що елеватор ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТДВ «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные;БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

900 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

300 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18 Урожай Олійні Інше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Веселівський елеватор ТДВ
ОДО Веселовский элеватор

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КУЧЕРКОВ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ

ЄДРПОУ: 00957749

Залізнична Станція:
476408 НОВОВЕСЕЛАЯ НОВОВЕСЕЛА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 6
Зайнятість станції 2017 (%): 4.2
Відстань до Вузлової Станції (км): 137
Одночасне Вантаження (ваг.): 10

72202 Запорізька область, Веселівський район, смт Веселе, вул. Чарівна, буд.1

Показати на мапі
logo

+38 (06136) 2-11-93 (Факс), +38 (06136) 2-15-56

34.9255

46.9992