Crops
Logistic Input/Output
86900 tons
More details >> New
18%
1847
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУЦЕФАЛ" , внесок — 990 грн, 99% Гороян Крістіна Леванівна , внесок — 10 грн, 1%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Пологівський елеватор ТОВ «Прометей Транс» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Прометей»). Розташований в Запорізькій області м. Пологи. Входить до складу групи компаній «Прометей» Група компаній «Прометей» є однією з найбільших торгово-виробничих об'єднань на півдні України. До її складу входять ТОВ «Прометей - зерноторгова компанія», ТОВ «Виробнича компанія« Прометей », ТОВ« Прометей-Елеватор »і його філії: ТОВ« Прометей РАД », ТОВ« Прометей ТРАСТ », ТОВ« Прометей САЙЛОС ».

«Прометей - зерноторгова компанія» є системоутворюючим агентом ГК «Прометей». Безперервний діалог компанії з фермерами-виробниками зерна здійснюють 28 торговців, які забезпечують індивідуальний підхід до кожного постачальника.

Головний торговий офіс компанії знаходиться в м. Миколаєві Також в листопаді 2015 року відкрито торговий офіс в м Кропивницького. Виробнича компанія «Прометей» розташована в с.Піски Баштанського району Миколаївської області.

Важливим напрямком діяльності Групи є рослинництво. Площа оброблюваних земель становить 2700 га. Технічну базу для обробки землі становить автопарк спеціального с / г транспорту. Компанія є виробником таких культур, як соняшник, сафлор, пшениця і ячмінь. Урожай успішно реалізується, або переробляється на власному обладнанні на корм для тварин.

«Прометей-Авто» є одним з основних допоміжних підрозділів групи, здійснює логістичну функцію в торговій діяльності компанії. Власний автопарк зерновозів різного тоннажу «Прометей» забезпечує маневреність, незалежність, оперативність у наданні фермерам і трейдерам послуг з логістики вантажів зернових і олійних культур.

«Прометей-Елеватор» надає послуги зі зберігання, доробки і логістики зернових культур і соняшнику на базі дванадцяти елеваторів в Миколаївській, Кіровоградській, Київській, Запорізькій та Хмельницькій областях.

За останні три роки мережа елеваторів ГК «Прометей» зросла від 3-х до 17-и із загальною потужністю одноразового зберігання до 1 млн. Тонн. Група «Прометей» традиційно розвиває мережу зерносховищ шляхом реконструкції, технічного переоснащення складів, модернізації обладнання.

Голова наглядової ради і керівник Групи компаній «Прометей» - Рафаель Гороян.

Загальна потужність одночасного зберігання Пологівського елеватор астановить 100 000 тон. Тип елеватора - лінійний, елеватор має: бетонні силоси 76 000 тон, підлогові склади 24000 тон. На елеваторі встановлені зерносушарки ДСП-32 (2 шт.), їх продуктивність при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 800 тон/добу, вид палива - дизельне паливо. Потужність очисного встаткування – 1500 тон/добу, потужність транспортного обладнання становить 90 тон/год, максимальна вага (без урахування самоскидів) – 80 тон, потужність ліній автозавантаження до 2000 тон/добу, автовідвантаження потужність 1200 тон/добу, тип відбору проб – автоматичний. Географічне розташування елеватора дозволяє здійснювати операції по завантаженню та відвантаженню продукції залізничним транспортом через з/д станцію Пологи, Придніпровської ЗД (463003) (потужність з/д прийому 200 вагонів/добу, з/д відвантаження – 200 тон/добу, політика роботи - своє і давальницька зерно.

Пологівського елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на Пологівському елеваторі, через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на Пологівському елеваторі та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor, Concrete silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

130

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

500

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

3000

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1006370UAHZaporizhia
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C310010650UAHZaporizhia
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005770UAHZaporizhia
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006170UAHZaporizhia
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006410UAHZaporizhia
OldBARLEY - Feeding Barley1005650UAHZaporizhia

Category: Elevator of Ukraine

ПРОМЕТЕЙ ТРАНС (Пологи)
ГК Прометей

    0/0

Director (as at 2019-05-31):
Коломієць Денис Костянтинович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40764434

VAT: 407644314037

Train station:
ПОЛОГИ ПОЛОГИ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 17
Одночасне Вантаження (ваг.): 12
logo

Запорізька область, Пологівський район, м Пологи, вул. Ломоносова, буд.32

36.2419

47.4665


32