Crops
Logistic Input/Output
27100 tons
More details >> New
18%
1521
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ДНІПРО АГРО АЛЬЯНС ЛТД" , внесок — 10 000 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ- ДНІПРО АГРО АЛЬЯНС ЛТД, КМА ГРУП ЛТД- КОШЛЯК МИХАЙЛО АНАТОЛІЙОВИЧ, УКРАЇНА, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ ДЕМОКРАТИЧНА, БУДИНОК 32, КВАРТИРА 12 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ- ДНІПРО АГРО АЛЬЯНС ЛТД, УКРОАГРОАЛЬЯНС ЛІМІТЕД, АВЕ ГРУП ЛТД- АСТІОН ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ, УКРАЇНА, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО ДНІПРО, ВУЛИЦЯ СТАРОКОЗАЦЬКА, БУДИНОК 52-Б, КВАРТИРА 28 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ- ДНІПРО АГРО АЛЬЯНС ЛТД, УКРОАГРОАЛЬЯНС ЛІМІТЕД, АВЕ ГРУП ЛТД- АСТІОН ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ, УКРАЇНА, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ, НОВОМОСКОВСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ПІЩАНКА, ВУЛИЦЯ ЮНОСТІ, БУДИНОК 9-А

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Фісаківській елеватор» (повна назва - товариство з обмеженою відповідальністю «Фісаковській елеватор») входить до складу компанії Dnipro Agro Group. Зараз керівником є Усик Геннадій Анатолійович. Dnipro Agro Group- вертикально інтегрована група компаній, основним напрямком діяльності якої є виробництво, зберігання і продаж зернових і олійних культур. В даний час компанія розвинула свою структуру до 7 підрозділів в Дніпропетровському і Запорізькому регіонах України і обробляє 43,25 тис.га орендованих сільгоспземель.

Напрямки діяльності: рослинництво (пшениця, ячмінь, соняшник, соя, озимий ріпак); послуги зі зберігання і доробки зернових і олійних культур; виробництво продуктів харчування (борошно, хлібобулочні та кондитерські вироби). Загальний обсяг зберігання зернових і олійних культур Dnipro Agro Group становить 81 тон. Це ТОВ «Фісаківський елеватор» в Запорізькій області і ТОВ «Синельникове-Агро» в Дніпропетровській області. У структуру групи також входить ТОВ «Дніпровський хлібокомбінат №5» потужністю 50 тон/добу. Глава ради директорів і співзасновник групи компаній «Дніпро Агро Груп» - Астіон Василь Миколайович.

Тип елеватора - лінійний, загальна потужність одночасного зберігання становить 39300 тон. На елеваторі встановлені та функціонують зерносушарки ДСП-32 (2 шт.), продуктивність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 720 тон/добу (вид палива – дизельне). Потужність очисного обладнання ( сепаратори БЦС-50 (3 шт) становить 150 тон/год. Потужність ліній автозавантаження складає 1200 тон/добу, потужність автовідвантаження – 800 тон/добу. Географічне розташування елеватора поблизу залізничної станції Фісаки, Придніпровської залізниці (463906) дозволяє відправляти зернову продукцію залізничним транспортом із потужністю з/д відвантаження – 540 тон/добу.

Політика роботи - своє і давальницька зерно. Додатково інформуємо, що ТОВ «Фісаківській елеватор» має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Фісаківській елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Фісаківській елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

200

Purification equipment

No

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

132

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

300

Put into operation

1939

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldRAPESEEDS - Rapeseeds Tech.10011500UAHZaporizhia

Category: Elevator of Ukraine

Фісаковський елеватор
Uniline Finance Ltd ЮНІЛАЙН ФАЙНЕНС

    0/0

Director (as at 2019-05-18):
Скидан Сергій Сергійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 34513027

VAT: 345130204633

Train station:
ФИСАКИ ФІСАКИ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 4
Одночасне Вантаження (ваг.): 10
logo

70530, Запорізька обл., Оріхівський, смт Комишуваха, вул. Залізнична буд.10

35.5375

47.7224


32