Crops
Logistic Input/Output
33000 tons
More details >> New
18%
2250
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРХНЬОХОРТИЦЬКЕ ХЛІБОЗАГОТІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" , внесок — 7 000 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ЗАСНОВНИКА - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - КИСІЛЬ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, 22.12.1974, УКРАЇНА, УКРАЇНА 49038 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ. М.ДНІПРО ВУЛ.ПАСТЕРА БУД.10 КВ.7 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ЗАСНОВНИКА - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ЧЕКАЛЬСЬКИЙ ЮРІЙ ЛУК'ЯНОВИЧ, 02.11.1947, УКРАЇНА, УКРАЇНА 69001 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ. М.ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ.ОЛЕГА КОШЕВОГО БУД.4 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ЗАСНОВНИКА - ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ -ШЕСТОПАЛОВ БОРИС БОРИСОВИЧ, 28.01.1967, УКРАЇНА, УКРАЇНА 69002 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ. М.ЗАПОРІЖЖЯ ВУЛ.ГРЯЗНОВА БУД.75 КВ.34

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ДП «Агросервис 2000» (повна назва – дочірнє підприємство «Агросервис 2000»). Входить в складу компаній які формують торгову марку «Хлібодар».

Торгова марка «Хлібодар» була зареєстрована в 2001 році компанією «Агросервіс 2000», яка виробляла під нею хлібобулочну продукцію на декількох заводах в Запоріжжі. Тип елеватора – лінійний, потужність одночасного зберігання становить 36 000 тон, потужність ліній автозавантаження складає 1000 тон/добу, потужність автовідвантаження – 500 тон/добу, потужність з/д відвантаження – 1000 тон/добу.

Додатково інформуємо, що елеватор ТОВ «Агросервис 2000» має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Керівник - Чекальський Денис Сергійович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Агросервис 2000», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Агросервис 2000» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

HACCP

невідомо

Grain dryers

No

Storage type

Floor

Purification equipment

No

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1000

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

500

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley5005700UAHZaporizhia
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)5005800UAHZaporizhia

Category: Elevator of Ukraine

ДП Агросервіс 2000
ХЛІБОДАР 1

    1/1

Director (as at 2019-05-30):
Чекальський Денис Сергійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 30757373

VAT: 307573701074

Train station:
ХОРТИЦА ХОРТИЦЯ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 4
Одночасне Вантаження (ваг.): 20
logo

113А, вулиця Зачиняєва, Запоріжжя, Запорізька область, Украина

34.9976

47.881


40