Місткість, тон32000
С\Х культури
Логістика елеватора
899
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Кам'янка-Дніпровський елеватор ТОВ «Благовіщенський-Зернопродукт» (повна назва товариство з обмеженою відповідальністю «Благовіщенській-зернопродукт») входить до груп компаній ГК TESSLAGROUP, знаходиться в запорізькій області в м. Кам'янка-Дніпровська.

TESSLAGROUP - група компаній яка динамічно розвивається, працює на зерновому ринку України з 2006 року. Основні напрямки діяльності ГК TESSLAGROUP:

Елеваторні послуги - зберігання, доробка, відвантаження автомобільним, залізничним і водним транспортом зернових і олійних культур. Оптова торгівля зерновими і масляних культур. Транспортно-експедиційні послуги. До складу групи компаній TESSLAGROUP також входить транспортно-експедиційна компанія ТОВ «Віталмар-Транс», яка надає послуги з перевезення зернових та олійних культур, оперуючи власним автопарком зерновозів в кількості 50 штук, а також експедиційні послуги по залізничних вантажних перевезень. Загальна ємність одноразового зберігання на елеваторах ГК TESSLAGROUP становить близько 800 000 тон.

Група компаній TESSLAGROUP здійснює активну торговельну діяльність в сфері закупівлі зернових і олійних культур. Керівник групи компаній TESSLAGROUP - Шевченко Ігор Георгійович. Тип елеватора - портовий, загальна потужність одночасного зберігання 33000 тон (підлогові склади 33 000 тон), продуктивність зерносушарки (ДСП-32) при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 32 тон/год. На елеваторі в наявності очисне обладнання (сепаратори БСХ-100). Потужність ліній автозавантаження складає 800 тон/добу, автовідвантаження – 800 тон/добу, потужність навантаження на корабель – 960 тон/добу.

Кам'янка-Дніпровський елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор не видає складські квитанції. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на Кам'янка-Дніпровський елеватор ТОВ «Благовіщенський-Зернопродукт», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на Кам'янка-Дніпровський елеватор ТОВ «Благовіщенський-Зернопродукт» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Портовый

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

960 т/добу

Потужність автозавантаження, тон/доба

800 т/добу

Здано в експлуатацію

год постройки неизвестен

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Благовіщенський -Зернопродукт (Усачова 3 )
Агромир

    4/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ШЕВЧЕНКО ІГОР ГЕОРГІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 35110171

Залізнична Станція:71304, Запорізька область, Кам'янсько-Дніпровський р-н., м. Кам'янка-Дніпровська, вул. Каховська, 3

Показати на мапі
logo

(06138) 2-38-67

34.393

47.5035