Crops
Logistic Input/Output
90000 tons
More details >> New
2026
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Дудка Євген Степанович , внесок — 682 300 грн, 99.71% Дудка Ірина Анатоліївна , внесок — 2 000 грн, 0.29%

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Волинь-зерно-продукт», що розташований у м. Луцьк Волинської області, є одним із структурних підрозділів підприємства ТОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ». Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – навалом, СОГи, металеві силоси, бетонні силоси. Загальна потужність одноразового зберігання становить на 2018 90 тис. тон. Потужність металевих силосів Sukup (США) складає 39,3 тис. тон, бетонних силосів - 10 тис. тон, навальні склади мають потужність подан 30 тис. тон.

Потужність автозавантаження - 1 000 тон/добу, потужність транспортного устаткування - 100 тон/добу.

Основними напрямками діяльності підприємства є переробка пшениці та жита. На елеваторі потужність переробки зерна пшениці за добу складає - 60 тон зерна, а жита - 25 тон. Також на елеваторі є круп’яний цех, потужність якого становить 11 тон/добу.

Елеватор має зерносушарки різних типів: Sukup (США), ДСП-32, STRAHL 9000FR (Італія). Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції. Факт наявності складської квитанції є документальним підтвердженням якості та кількості прийнятої елеватором продукції з занесенням інформації до реєстру складських квитанцій. Наявність складської квитанції дає можливість продати продукцію як у повному обсязі, так і частково через інструменти електронних торгів на платформі AGROXY.com. Більш детальну інформацію про те, як можна вигідно і швидко продати продукцію, яка зберігається на елеваторі «Волинь-зерно-продукт», можна отримати , спробувавши учбово-тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі через юридично значимі онлайн торги AGROXY. Також AGROXY надає інформацію про середні тарифи на послуги елеватора «Волинь-зерно-продукт» за зберігання с/г культур.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Array

HACCP

на 21.06.2018 HACCP нет

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos, Floor, Prefabricated, Concrete silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

1700

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

No

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

6000

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSOYA BEANs - nonGM UO-Bio SoyaBeans2709600UAHVolyn
OldSOYA BEANs - nonGM UO-Bio SoyaBeans2709600UAHVolyn
OldRAPESEEDS - Rapeseeds Tech.2512800UAHVolyn
OldVEGETABLE OIL - SFOil non-refined Cold Press 1G10022500UAHVolyn

Category: Elevator of Ukraine

Волинь-зерно-продукт (м. Луцьк)
Волинь-зерно-продукт

    3/2

Director (as at 2019-05-31):
Супрунюк Сергій Степанович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 31496816

VAT: 314968103057

Train station:
ГНИДАВА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 33
Одночасне Вантаження (ваг.): 2
logo

10, вул. Мамсурова, Луцьк, Волинська область, Украъна 43022

25.3178

50.7118


10