Місткість, тон150500
С\Х культури
Логістика елеватора
1569
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Жмеринський елеватор» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Жмеринський елеватор») знаходиться за адресою Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Чернишевського, буд.42. Підприємство входить до компанії Агропросперис. Американський інвестфонд NCH Capital був створений на початку 90-х років. У 2006-2007 роках фондом було створено шість аграрних компаній, а в 2014 році їх об'єднали в окрему юридичну особу – Групу компаній «Агропросперіс», яка надає повний комплекс послуг по фінансуванню і вирощування зерна, його зберігання та продажу на світові ринки. У складі холдингу «Агропросперіс» – 60 агрокомпаній з 430 тис. га землі, з яких обробляється понад 400 тис. га. Землі розташовані в 14 областях України. Виробництво представлено 5 об'єднаннями, які працюють у всіх основних регіонах: «Золотий Світанок (Агро)», «Біо Агро», «Рей Агро», «ЛАТАГРО», «Нью Агро Менеджмент». Профільні культури: Кукурудза, рапс, соя, пшениця і соняшник. На сьогодні загальна ємність одноразового зберігання 12 елеваторів ГК «Агропросперіс» під керуванням холдингу «Агросіті-Інвест» складає 533 тис. т. Протягом попередніх років компанія вкладала близько $ 10 млн на рік в будівництво і модернізацію елеваторів, тому кращі елеватори роблять більше 4 оборотів за рік.

Тип елеватора «Жмеринський елеватор» – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 40000 тон. На підприємстві є можливість збереження зерна в металевих силосах BEHLEN (США) 8 шт. із загальною потужністю 40000 тон. Наявні зерносушарки TORNUM (Швеція) – 2 шт з потужністю 3500 тон/добу при знятті 10% вологи по кукурудзі. Додаткові оперативні ємності для вологого зерна дозволяють прийняти +3200 тон.

Очисне обладнання включає сепаратори TAS-206 Buhler (Швейцарія) потужністю 5000 тон/добу. Транспортне обладнання: ланцюгові конвеєри, норії Intersystems потужністю 5000 тон/добу.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 4 лінії автоприймання зерна потужністю 5000 тон/добу та автовідвантаження: 1 лінія потужністю 3500 тон/добу, а також відвантаження залізницею: 2 лінії потужністю 72 вагонів/добу зі станції Жмеринка Пд ЗД (330009). Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Жмеринський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Жмеринський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Уточнюється

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

350т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

300т/добу

Здано в експлуатацію

Уточнюється

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріРІПАК - для техн. цілей10013213UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005623UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005934UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21006094UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Жмеринський елеватор
NCH Capital

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ГРИНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

ЄДРПОУ: 38328468

Залізнична Станція:
330009 ЖМЕРИНКА ЖМЕРИНКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 57
Зайнятість станції 2017 (%): 16.1
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 7

Вінницька область, м Жмеринка, вул. Чернишевського, буд.42

Показати на мапі
logo

+38 (04343) 2-27-39

http://www.bunge.com/

28.1072

49.0363