Місткість, тон 65000
С\Х культури
Логістика елеватора
570
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Вендичанський КХП зернокомплекс СИВАШ» (повна назва «Вендичанський комбінат хлібопродуктів зернокомплекс Сиваш») багатопрофільне підприємство в регіоні, побудований у 2016 році, належить до групи компаній TESSLAGROUP. TESSLAGROUP- група компаній, яка працює на зерновому ринку України з 2006 року і динамічно розвивається. До складу групи компаній TESSLAGROUP також входить транспортно-експедиційна компанія ТОВ «Віталмар-Транс», яка надає послуги з перевезення зернових та олійних культур, оперуючи власним автопарком зерновозів в кількості 50 штук, а також експедиційні послуги по залізничних вантажних перевезень. Елеватор «Вендичанський КХП зернокомплекс СИВАШ» по типу є лінійний. Потужність одночасного зберігання зерна складає 68000 тис. тон. Можливе зберігання зерна в бетонних силосах потужністю 48,8 тис. тон та в підлогових складах потужністю 16,2 тис. тон. ДЛ ядоведення зерна в наявності зерносушарки Sukup U1812 (США) потужністю 27 тон/год. Технічне оснащення підприємства дозволяє здійснювати контроль за температурою, сушінням, очищенням продукції, а також має акредитовану лабораторію та сертифікований персонал для забезпечення контролю якості продукції. Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання зерна становить 1200 тон/добу, автовідвантаження – 180 тон/добу, а також здійснюється з/д приймання зерна потужністю 1200 та з/д відвантаження потужністю 900 тон/ добу зі станції Вендичани, ЮЗ ЗД (332201). Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY.com. як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Вендичанський КХП зернокомплекс СИВАШ», через юридично значимі торги AGROXY, можна, отримати спробувавши Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на елеваторі «Вендичанський КХП зернокомплекс СИВАШ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

16 т/час

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточняется

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

1200 тон/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

180 тон/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

180 тон/добу

Здано в експлуатацію

2015

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18 Урожай Олійні Інше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Зернокомплекс Сиваш (смт. Вендичани)
Агромир

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ГАВРИЛЮК МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 33918697

Залізнична Станція:
332201 ВЕНДИЧАНЫ ВЕНДИЧАНИ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 14
Зайнятість станції 2017 (%): 12
Відстань до Вузлової Станції (км): 5
Одночасне Вантаження (ваг.): 44

24032, Вінницька обл., Могилів-Подільський р-н., смт. Вендичани, вул. Вінницька, буд. 23

Показати на мапі
logo

27.7851

48.6055