Місткість, тон 51000
С\Х культури
Логістика елеватора
533
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Зерногрупа ЛТД» (Погребище) (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Зерногрупа ЛТД» (Погребище) знаходиться за адресою: Вінницька область, Погребищенський район, м Погребище, ст. Ржевуський, вул. Привокзальна, буд.47. Підприємство входить до компанії ТАС АГРО.

У 2008 році шведська компанія Kinnevik і група «ТАС» створили невеликий агрохолдинг «РоАгро», в 2011 році Kinnevik вийшла з управління «РоАгро», а в групі «ТАС» з'явився ще один аграрний проект – «Тагрон». У кінці 2013 році власник об'єднав два активи в один компанію – «ТАС АГРО».

Основним напрямком діяльності «ТАС АГРО» є рослинництво з використанням елітних високопродуктивних сортів і гібридів. Агрохолдинг «ТАС АГРО» включає 6 елеваторів, розташованих у Вінницькій, Київській, Кіровоградській і Чернігівській областях, сумарною потужністю понад 250 тис. т одноразового зберігання.

Профільні культури: кукурудза, соя, озима пшениця, соняшник. Директор агрохолдингу ТОВ «ТАС АГРО» – Шульц Дмитро Анатолійович Тип елеватора ТОВ «Зерногрупа ЛТД» – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 51000 тон. Тип збереження зерна в підлогових складах потужністю 51000 (Швейцарія) .На елеваторі здійснюється доробка зерна: встановлено зерносушарки 3 ДСП-32 потужністю 96 тон/год признятті 10% вологи з кукурдзи.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання зерна 2000 тон/добу, та автовідвантаження 3000 тон/добу, а також з/д приймання потужністю 650 тон/добу (120 вагонів/добу) та з/д відвантаження потужністю 800 тон/добу. Елеватор має власні залізничні ваги та маневровий локомотив.

Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Зерногрупа ЛТД», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Зерногрупа ЛТД», та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Уточняется

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Уточняется

Потужність очистного обладнання

так себе

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Нет

Фумігація

нет

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1100 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

3000 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18 Урожай Олійні Інше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріСОЯ - Соя Гібриди10010500UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Зерногрупа ЛТД (м. Погребище)
ТАС АГРО

    3/3
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
СМАЛЬ ІГОР ВІКТОРОВИЧ

ЄДРПОУ: 37854674

Залізнична Станція:
339107 РЖЕВУССКАЯ РЖЕВУСЬКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 21
Зайнятість станції 2017 (%): 17.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 55
Одночасне Вантаження (ваг.): 5

Вінницька область, Погребищенський район, м Погребище, ст. Ржевуський, вул. Привокзальна, буд.47

Показати на мапі
logo

067-247-19-20 +38 (04346 ) 2-26-51,

http://www.tasagro.com/

29.3072

49.4897