Місткість, тон104000
С\Х культури
Логістика елеватора
1833
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «ВОРОНОВИЦЬКЕ ХПП» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Вороновицьке Хлібоприймальне підприємство») знаходиться за адресою Вінницька область, Вінницький район, смт Вороновиця, Елеватор був зданий в експлуатацію в 2014 році. Входить до компанії «Alebor Group».

Торговий підрозділ групи компаній Alebor Group закуповує повний спектр зернових та олійних культур: пшениця продовольча і фуражна, ячмінь, кукурудза, ріпак тощо.

Alebor Group співпрацює з такими ключовими гравцями ринку, як ADM, Louis Dreyfus, Bunge, Cargill, Kernel, Glencore, Nidera, BTG Alebor Group – потужна група компаній, яка вже 5 років успішно працює на зерновому ринку України. До складу групи компаній входять: ТОВ «Христинівське ХПП»; ТОВ «ВОРОНОВИЦЬКИЙ ХПП»; ТОВ «Чесне ХПП»; транспортна компанія «Болек»; торговий підрозділ компанії. Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання 140000 тон. Тип зберігання зерна в металевих силосах KMZ Industries потужністю 140000 тон. Підприємство має зерносушарки Araj (Польща) – 2 од, Brice-Baker (KMZ Industries) загальною потужністю 44000 тон/год при знятті 10% вологі по кукурудзі. Очисне обладнання сепаратори Araj (Польша) – 2 шт, БСЦ – 2 од. потужністю 150 тон/год. Транспортне обладнання KMZ Industries, потужністю 175 тон/год. Продуктивність транспортних систем зерносховища досягає 600 тонн на годину.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 3 лінії автоприймання зерна потужністю 7000 тон/добу: Приймання зерна здійснюють 3 точки автоприйому, підприємство оснащене сертифікованою лабораторією, трьома сушарками, а також сучасним ваговим комплексом, що включає 3 пари вагів та автовідвантаження (2 точки потужністю 5000 тон/добу), а також з/д відвантаження потужністю до 54 вагонів/добу зі станції Вороновиці, Південна ЗД (335905). Таким чином Alebor Group вийшло в «Вороновицькому ХПП» на концепцію «сухий порт»: приймати 7 тис. тонн на добу, сушити 5 тис. тонн на добу і відвантажувати 3,5 тис. тонн на добу - повний залізничний потяг.

Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «ВОРОНОВИЦЬКЕ ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «ВОРОНОВИЦЬКЕ ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

5 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

3500 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

14400 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Уточнюється

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

50 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

5000 т/добу

Здано в експлуатацію

2014

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)2025
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)2530
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)5565
Зберігання (тона/день)1,501,67
Відвантаження авто (1 т)180180
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)2525
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005950UAHВінницька
СтаріРІПАК - для техн. цілей10013000UAHВінницька
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31006400UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Вороновицьке ХПП
Alebor Group

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
БОРЩЕНКО ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 38783374

Залізнична Станція:
335905 ВОРОНОВИЦЫ ВОРОНОВИЦЯ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 54
Зайнятість станції 2017 (%): 22.1
Відстань до Вузлової Станції (км): 26
Одночасне Вантаження (ваг.): 2

Вінницька область, Вінницький район, смт Вороновиця, Автодорога Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка, 412 км + 308 м, д. б / н

Показати на мапі
logo

+38 (04323) 2-94-71, +38 (067) 886-86-30 (Віддід закупок закупок), +38 (097) 521-20-00 (Директор)

www.alebor.com

28.6915

49.1056