Crops
Logistic Input/Output
43340 tons
More details >> New
2992
4

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРУПА АГРОПРОДІНВЕСТ" , внесок — 77 500 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ПОРОШЕНКО ПЕТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ, УКРАЇНА, , М. КИЇВ ПЕЧЕРСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО БУД. 9 КВ. 37

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Вінницький КХП №2» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2») знаходиться за адресою вул. Гагаріна, буд. 6, смт. Десна, Вінницький р-н, Вінницька обл. Побудований в 1972 році. Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво сортового пшеничного борошна і макаронної крупи, повнораціонних кормів для худоби, риби, птиці (розсип, гранули та крупка). Підприємство входить до компанії УКРПРОМИНВЕСТ-АГРО. «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» є третім за величиною гравцем цукрового ринку після компаній «Астарта-Київ» і Pfeifer & Langen і одним з лідерів української зернопереробної промисловості, входить в п'ятірку найбільших експортерів борошна. Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 43,34 тис. тон. На підприємстві є можливість зереження зерна в бетонних силосах потужністю 40,84 тис. тон та підлогових складах потужністю 2,5 тис. тон. Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання зерна 1500 тон/добу, та автовідвантаження потужністю 500 тон/добу, а також з/д приймання зерна потужністю 1200, та з/д відвантаження потужністю 600 тон/добу зі станції Вінниця, Пд ЗД (335801). Політика в сфері якості та безпеки продукції: ТОВ «Вінницький КХП №2» є одним з передових підприємств на досить насиченому ринку продукції харчової промисловості, і зокрема борошномельного виробництва. Гарантія високої якості і безпеки продукції досягається шляхом впровадження і функціонування системи управління якістю і безпекою харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO 9001: 2009 та ДСТУ ISO 22000: 2007. Вся продукція проходить ретельну перевірку в спеціалізованій лабораторії за всіма основними показниками.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Вінницький КХП №2», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Вінницький КХП №2» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Concrete silos

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

600

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

600

Put into operation

1972

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBUCKWHEAT - Buckwheat C23007000UAHVinnytsia
OldBUCKWHEAT - Buckwheat C21007000UAHVinnytsia
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005200UAHVinnytsia
OldWHEAT - Milling Wheat 11%10005800UAHVinnytsia
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%10006100UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

Вінницький КХП №2
УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО

    5/1

Director (as at 2019-05-30):
Аксьонов Віталій Миколайович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 34325039

VAT: 343250302030

Train station:
ВИННИЦА ВІННИЦЯ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 104
Одночасне Вантаження (ваг.): 16
logo

Вінницька область, Вінницький район, смт. Десна , вул. Гагаріна, д.6

28.5418

49.2846


2