Місткість, тон43340
С\Х культури
Логістика елеватора
1469
4

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Вінницький КХП №2» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2») знаходиться за адресою вул. Гагаріна, буд. 6, смт. Десна, Вінницький р-н, Вінницька обл. Побудований в 1972 році. Основними напрямками діяльності підприємства є виробництво сортового пшеничного борошна і макаронної крупи, повнораціонних кормів для худоби, риби, птиці (розсип, гранули та крупка). Підприємство входить до компанії УКРПРОМИНВЕСТ-АГРО. «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» є третім за величиною гравцем цукрового ринку після компаній «Астарта-Київ» і Pfeifer & Langen і одним з лідерів української зернопереробної промисловості, входить в п'ятірку найбільших експортерів борошна. Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 43,34 тис. тон. На підприємстві є можливість зереження зерна в бетонних силосах потужністю 40,84 тис. тон та підлогових складах потужністю 2,5 тис. тон. Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання зерна 1500 тон/добу, та автовідвантаження потужністю 500 тон/добу, а також з/д приймання зерна потужністю 1200, та з/д відвантаження потужністю 600 тон/добу зі станції Вінниця, Пд ЗД (335801). Політика в сфері якості та безпеки продукції: ТОВ «Вінницький КХП №2» є одним з передових підприємств на досить насиченому ринку продукції харчової промисловості, і зокрема борошномельного виробництва. Гарантія високої якості і безпеки продукції досягається шляхом впровадження і функціонування системи управління якістю і безпекою харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO 9001: 2009 та ДСТУ ISO 22000: 2007. Вся продукція проходить ретельну перевірку в спеціалізованій лабораторії за всіма основними показниками.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Вінницький КХП №2», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Вінницький КХП №2» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

БетонСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Уточнюється

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

600т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600т/добу

Здано в експлуатацію

1972

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
2dГРЕЧИХА - Клас23007000UAHВінницька
СтаріГРЕЧИХА - Клас21007000UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005200UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 310005800UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 210006100UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Вінницький КХП №2
УКРПРОМИНВЕСТ-АГРО

    5/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МОТРУК МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 34325039

Залізнична Станція:
335801 ВИННИЦА ВІННИЦЯ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 104
Зайнятість станції 2017 (%): 7.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 4
Одночасне Вантаження (ваг.): 16

Вінницька область, Вінницький район, смт. Десна , вул. Гагаріна, д.6

Показати на мапі
logo

+38 (0432) 58-17-25

http://vkhp2.com.ua/

28.5333

49.2845