Місткість, тон225000
С\Х культури
Логістика елеватора
1385
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Ладиженські елеватори ТОВ «Вінницька птахофабрика» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницька птахофабрика»), знаходяться за адресою Вінницька область, Тростянецький район, м. Ладижин, вул. Івана Сагаєва, буд. 1.

Будівництво комплексу, який забезпечує комбікормами ТОВ «Вінницька птахофабрика» почалося в 2010 р, а в 2011-му було введено в експлуатацію два елеватори зернових і олійних культур потужністю по 200 тис. м3 кожен. На обох елеваторах встановлено комплектний автоматизований комплекс обладнання фірми Schmidt-Seeger (Німеччина), що забезпечує процеси прийому, очищення, сушіння та зберігання зернових та олійних культур в металевих силосах виробництва фірми Symaga (Іспанія).

Елеватори – лінійні. Загальна потужність одночасного зберігання по 225000 тон кожний. Тип зберігання зерна та насіння олійнихкультур – в металевих силосах Symaga (Іспанія). Підприємство має зерносушарки Buhler (Німеччина) загальною потужністю 390 тон/год при знятті 10% вологі по кукурудзі (Потужність сушки елеватора олійних культур - 120 т / год, потужність очищення елеватора зернових культур - 450 т / год). Очисне обладнання Сепаратори Bühler TAS (Німеччина) загальною потужністю 750 тон/год.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 5 точок автоприймання зерна потужністю 750 тон/год, та автовідвантаження 10 точок потужністю 3600 тон/добу, а також з/д прийняття зерна потужністю 100 та з/д відвантаження потужністю 3600 тон/добу зі станції Ладижин, Одеська ЗД (409009).

Культури з якими працює підприємство: пшениця, ячмінь, кукурудза, рапс, соняшник, соя. Сертифікація підприємства: система стандартів ISO 9001: 2008 - CH12 / 2252 (Сертифікат з управління якістю); ISO 22000: 2005 - CH12 / 2253 (Сертифікат з безпеки харчових продуктів).

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на Ладиженському елеваторі ТОВ «Вінницька птахофабрика», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на Ладиженському елеваторі ТОВ «Вінницька птахофабрика» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Нет

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

3600 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

3600 т/добу

Здано в експлуатацію

2013

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)17,1619,2017,10
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)17,2219,0217,22
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)48,0052,0248,00
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас65005850UAHВінницька
СтаріБОБОВІ - Горох жовтий1006500UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Вінницька птахофабрика
МХП

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ПИСАРЄВ МАКСИМ ЕЛЕОНОРІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 35878908

Залізнична Станція:
409009 ЛАДЫЖИН ЛАДИЖИН

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 50
Зайнятість станції 2017 (%): 5.8
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 50

Вінницька область, Тростянецький район, м. Ладижин, вул. Івана Сагаєва, буд. 1.

Показати на мапі
logo

+38 (04333) 3-44-99, +38 (04343) 6-76-04, (050) 528-45-49 (менеджер по закупкам)

http://www.mhp.com.ua/

29.2367

48.6899