Місткість, тон30000
С\Х культури
Логістика елеватора
1404
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «ВІННИЦЯЗЕРНОСЕРВІС» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «ВІННИЦЯЗЕРНОСЕРВІС» входить у групу елеваторів компанії «Vioil» розпочав свою діяльність у складі компанії у 2007 році.

«ViOil» – один з найбільших виробників і експортерів соняшникової олії в Україні, входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії. Компанія «ViOil» (Віоіл) працює в агропромисловому секторі України з 1992 року. Всі олійно-екстракційні заводи групи ViOil є мультикультурними, що дозволяє рівномірно завантажувати потужності протягом року. «ViOil» входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії.

Зараз у ViOil налічується 13 зерносховищ загальною потужністю 360 тис. тон у Вінницькій, Чернівецькій та Тернопільській областях. Бенефіціаром промислової групи «ViOil» є Віктор Пономарчук. Тип елеватора ТОВ «ВІННИЦЯЗЕРНОСЕРВІС» – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання 33,45 тыс. т тон. До матеріально-технічної бази підприємства на даний час входить сертифікована лабораторія, напільні склади,

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання зерна 700 тон/добу, та автовідвантаження потужністю 1000 тон/добу, а також потужність з/д приймання 500 та з/д відвантаження потужністю 1000 тон/добу.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «ВІННИЦЯЗЕРНОСЕРВІС», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «ВІННИЦЯЗЕРНОСЕРВІС» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

1000 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1000 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріСОЯ - Гібриди10012400UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Вінницязерносервіс
Vioil

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ДЯЧКО ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ

ЄДРПОУ: 35200668

Залізнична Станція:
335801 ВИННИЦА ВІННИЦЯ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 104
Зайнятість станції 2017 (%): 7.4
Відстань до Вузлової Станції (км): 4
Одночасне Вантаження (ваг.): 16

9г, вулиця Ватутіна, Вінниця, Вінницька область, Украина

Показати на мапі
logo

+38 (0432) 27-26-25

http://vioil.com/

28.5222

49.2431