Місткість, тон328000
С\Х культури
Логістика елеватора
1145
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Зятківецький зерносклад» ТОВ Луї Дрейфус Комодітіз Україна ЛТД (повна назва «Зятківецький зерносклад» Товариства з обмеженою відповідальністю «Луї Дрейфус Комодітіз Україна ЛТД»), знаходиться за адресою вул. Залізнична, буд. 1, ст. Зятківці, Гайсинський р-н. Входить до компанії Louis Dreyfus Україна . Від початку своєї діяльності в країні компанія LDC Україна стала однією з трьох найбільших експортерів зерна та олійних культур у країни, що спеціалізується на пшениці, ячмені, кукурудзи, соняшнику та сої. Компанія має в своєму складі низку зерносховищ, в т.ч. і у Вінницькій області: Гайсинське зерносховище, Губницький елеватор, – разом 4 елеватори. Тип елеватора «Зятківецький зерносклад» – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання складає 328000 тон. Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність лінії автоприймання зерна становить 1000 тон/добу, автовідвантаження – 300 тон/добу, а також з/д відвантаження потужністю 300 тон/добу. Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Зятківецький зерносклад» ТОВ Луї Дрейфус Комодітіз Україна ЛТД, через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Зятківецький зерносклад» ТОВ Луї Дрейфус Комодітіз Україна ЛТД та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Нет

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

так себе

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Уточняется

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточняется

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

300т/сутки

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

300т/сутки

Здано в експлуатацію

год постройки неизвестен

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріЖИТО - Клас 28705000UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

УкрЕлКО (ст. Зятківці)
Louis Dreyfus Украина

    1/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КАРПЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

ЄДРПОУ: 39184446

Залізнична Станція:
409206 ЗЯТКОВЦЫ ЗЯТКІВЦІ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 10
Зайнятість станції 2017 (%): 4
Відстань до Вузлової Станції (км): -
Одночасне Вантаження (ваг.): 16

23751,Вінницька обл., Гайсинський район, ст. Зятківці, вул. Залізнична, 1-А

Показати на мапі
logo

+38 (04334) 2-21-95

ldc.com

29.4496

48.7098