Crops
Logistic Input/Output
12200 tons
More details >> New
18%
1888
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Лозінська Антоніна Василівна , внесок — 100 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЛОЗІНСЬКА АНТОНІНА ВАСИЛІВНА, УКРАЇНА, ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ - 24330, ВІННИЦЬКА ОБЛ., ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ПІДЛІСНЕ, ВУЛИЦЯ ЛІСОВА, БУДИНОК 6.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Тростянецьзерно» (Товариство з обмеженою відповідальністю «Тростянецьзерно») розташоване в Вінницькій області, Тростянецький район, смт. Тростянець. Підприємство займається зберіганням, очищенням, сушінням зернових і олійних культур. ТОВ «Тростянецьзерно» є частиною промислової групи «Vioil», яка є одним з провідних виробників соняшникової олії в Україні. Тип елеватора – лінійний. Потужності одноразового зберігання досягають 13,2 тис. т. На території здійснюється автоприйняття та автовідвантаження зерна. Потужність цих ліній складає 300 т/добу. Якість зерна контролюється сертифікованою лабораторією.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Тростянецьзерно», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Тростянецьзерно» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

HACCP

невідомо

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

400

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

300

Put into operation

2010

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSUNFLOWERSEEDs - SFSeeds C21008200UAHVinnytsia
OldCORN MAIZE - Corn2003400UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

ТРОСТЯНЕЦЬЗЕРНО
Vioil ВІОЙЛ

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Кацай Віталій Петрович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 34927974

VAT: 349279702205

Train station:
ТРОСТЯНЕЦ-ПОДОЛЬСКИЙ ТРОСТЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 15
Одночасне Вантаження (ваг.): 7
logo

Вінницька область, Тростянецький район, смт. Тросянець, вул. Наконечного, буд. 31

29.2068

48.5155


36