Crops
Logistic Input/Output
74500 tons
More details >> New
18%
2632
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗОЛОТИЙ СВІТАНОК (АГРО)" , внесок — 39 960 грн, 99.9% ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ДАР" , внесок — 40 грн, 0.1% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ДЖОРДЖ РОР, США, США М. НЬЮ-ЙОРК 875 ПАРК АВЕНЮ БУД. 8А, 10075 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - МОРІС ТАБАСІНІК, АВСТРІЯ, Р2274853, США М. БАЛ ХАРБОР 262 БАЛ БЕЙ ДРАЙВ, 33154

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Сорочанський Мірошник» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Сорочанський Мірошник»), знаходиться за адресою Вінницька область, Іллінецький район, с. Сорока, вул. Гагаріна, буд. 3А. Зданий в єксплуатацію в 1975 році. Входить до компанії «Агропросперис». Логістичний бізнес Групи «Агропросперіс» представлений компанією «Агросіті-Інвест», створеної в 2010 році. ТОВ «Агросіті-Інвест» - це вертикально інтегрована елеваторна компанія з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту. Станом на 2018 рік загальна ємність одноразового зберігання 12 елеваторів ГК «Агропросперіс» під керуванням холдингу «Агросіті-Інвест» складає 533 тис. т.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання 74500 тон. Тип зберігання зерна – в бетонних силосах потужністю 61300 тон та в підлогових складах потужністю 13200 тон. Підприємство має 3 зерносушарки ДСП-32 і М-819 3180 ВЕМ- NG Mathews Companу (США) потужністю 3*44тон/год при знятті 10% вологі по кукурудзі. На елеваторі втановлене очисне обладнання: сепаратори TAS-204A-4 Buhler – 2 од, БСХ-100, БСХ-200 потужністю 700 тон/год. Транспортне обладнання «Зерновая Столица», виробництва «ЧеркассыЭлеваторМаш» потужністю 175 тон/год.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 3 лінії автоприймання зерна потужністю 5200 тон/добу, та 2 точки автовідвантаження потужністю 4800 тон/добу, а також з/д відвантаження потужністю 24 вагонів/добу зі станції Сорока, Одеська ЗД (420703). Елеватор має сучасну сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Сорочанський Мірошник», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Сорочанський Мірошник» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

150

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

175

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

120

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

120

Put into operation

2012

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldRAPESEEDS - Rapeseeds Tech.10013173UAHVinnytsia
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005570UAHVinnytsia
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005880UAHVinnytsia
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006040UAHVinnytsia
OldSUGAR - White Sugar ICUMSA 452012000UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

Сорочанський мірошник
Агропросперіс

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Гостюхін Станислав Львович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 34709632

VAT: 347096302068

Train station:
СОРОКА СОРОКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 30
Одночасне Вантаження (ваг.): 15
logo

Вінницька область, Іллінецький район, с. Сорока, вул. Гагаріна, буд. 3А.

29.3555

49.0736


14