Місткість, тон25000
С\Х культури
Логістика елеватора
1281
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Ситковецький елеватор» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Ситковецький елеватор») розташований у селище міського типу Ситківці Немирівського району Віницької області. Власниками підприємства (за станом на 26.07.2018) є ТОВ "ІНВІКТАС", внесок – 750 грн, 75%, Савченко Едуард Анатолійович, внесок – 250 грн, 25% і кінцевий бенефіціарний власник (контролер) - Гораєвський Леонід Юліксович, який представляє ТОВ «GOR.INVEST».

ТОВ «GOR.INVEST» - це група компаній з історією, яка почалася більше 60-ти років тому. Основоположні принципи діяльності ТОВ «GOR.INVEST» - формування і розвиток сучасної ринкової інноваційної інфраструктури, інтеграція в світовий торговий простір із застосуванням сучасних технологій, комплексних підходів і залучення інвестицій, в розвиток бізнесу. Чітке виконання договірних зобов'язань, великі ділові зв'язки, швидке зростання компаній сприяли формуванню іміджу надійного ділового партнера. Корпоративна структура Групи компаній GOR.INVEST перебувати в найбільших адміністративних центрах України - Київ, Харків, Вінниця, Севастополь. Крім цього інвестиційні майданчики GOR.INVEST розташовані в Росії, Білорусі, Польщі (GOR.INVEST Polska Sp. Z o.o.) і Узбекистані (GOR.INVEST Uzbekistan). Протягом багатьох років створювалися компанії, задіяні в різних сферах діяльності: - сільськогосподарські підприємства розташовані у Вінницькій області; - спеціалізоване підприємство з виконання земельних робіт - на території майже всієї держави; - логістичний комплекс; офіси та будівлі нежитлового призначення; бізнес-центр і дата-центр в Києві; - готельно-туристичний комплекс в Севастополі. Група компаній GOR.INVEST цілеспрямовано рухається вперед в ногу з часом і досягає високих результатів у справі за рахунок винахідливості і порядності. Для створення комплексних рішень Група компаній GOR.INVEST використовує весь потенціал своїх підприємств і підрозділів.

Елеватор ТОВ «Ситковецький елеватор» має можливість зберігати та забезпечувати технологічні операції по обробці збіжжя потужністю 25000 тон одночасного зберігання. Для цього підприємство використовує наявні напільні склади.

Елеватор здійснює прийом та відвантаження зернової продукції через наявні лінії прийому та відвантаження автомобільним транспортом. Елеватор має у своїй структурі сертифіковану лабораторію по оцінці якості зерна та кваліфікований персонал.

Директором підприємства є Руснак Вадим Олександрович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Ситковецький елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Ситковецький елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

180 т/1h

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

150 т/1h

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/24

Здано в експлуатацію

2012

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Ситковецьке
ГОР.ИНВЕСТ

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
РУСНАК ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ЄДРПОУ: 33845116

Залізнична Станція:
СИТКОВЦЫ СИТКІВЦІ Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 4
Зайнятість станції 2017 (%): 2.8
Відстань до Вузлової Станції (км): 87
Одночасне Вантаження (ваг.): 4

22865, Вінницька обл., Немирівський, смт. Ситківці, Вокзальна буд.6

Показати на мапі
logo

29.2014

48.9085