Місткість, тон52000
С\Х культури
Логістика елеватора
1898
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Немирівський елеватор входить в склад Епіцентр Агро раніше ТОВ «СХК «Вінницька промислова група», знаходиться за адресою: Вінницька область, Немирівський район, м Немирів, вул. Соборна, д.226-А. Елеваторне господарство корпорації

Немирівський елеватор був побудований нещодавно . Зерносховище знаходиться на відстані 0,5 км від станції Немирів Південно-Західної залізничної дороги. Віддаль від обласного центру м. Вінниця - 40 км. Автомобільна траса міжнародного значення Львів—Знам’янка – Кіровоград проходить на відстані 4 км від зерносховища.

Немирівський елеватор приймає, очищує, зберігає, відвантажує зернові та технічні культури. Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 52000 тон. На підприємстві є можливість зберігати зерно в металевих силосах 4 шт. з потужністю по 3000 тон Sukup (США), та 4 шт. потужністю по 10000 тон. UGT, а також у підлогових складах потужністю 5000 тон. Підприємство має зерносушарки Sukup TE 2052E(США), UGT 6413. Продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі складає 32+98 т/годину. Додаткові оперативні ємності для вологого зерна (UGT) дозволяють одноразово завантажити +450 т зерна. Елеватор має транспортне обладнання ALTINBILEK (Турция) потужністю 100 тон/год.. Діяльність виробничих підрозділів зосереджена на вирощуванні зернових та технічних культур. Це озимі, ярі пшениця та ячмінь, озимий ріпак, соняшник, кукурудза, сорго.

Потужність ліній автоприймання зерна 2000 тон/добу, та автовідвантаження потужністю 840 тон/добу, а також з/д відвантаження потужністю 908 тон/добу зі станції Немирів Пд З/Д (336202).

Важливо: елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Вінницька промислова група СХК» (м. Немирів), через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Вінницька промислова група СХК» (м. Немирів) та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

про Епіцентр АгроУ 2015 році група компаній Епіцентр ( Будівельні Гіпермаркети ) почала інвестувати в аграрний бізнес, заснувавши в вересні 2015 року компанію ТОВ «Агрохолдинг 2012», спочатку не має земельного банку.

У 2016 році Епіцентр Агро придбав холдинг «Вінницька агропромислова група» Володимира Барц.

У 2017 році відбулася покупка 10 агропідприємств міжнародного трейдера Glencore і «Оболонь Агро» Олександра Слободяна. Після придбання агроактивів, компанія займається технічним оновленням активів і покращує технології вирощування сільгоспкультур.

У перспективі, стратегія розвитку Епіцентр Агро («Епіцентр К)» передбачає перехід до етапу переробки. В кінцевому підсумку планується створення структурованої компанії «Епіцентр-Агро», яка буде відділена від основного бізнесу «Епіцентр К».

В публічно озвучених планах з розвитку компанії — збільшення земель в обробці до 200 тис. га, оптимізація структури посівних площ, подальший розвиток інноваційних технологій, будівництво елеваторів з метою доведення потужностей до 700 тис. т, будівництво насіннєвого заводу, реконструкція і будівництво ферм, покупка парку вагонів-зерновозів. ТОВ «Епіцентр К» належать земельні активи в трьох виробничих кластерах: «Західний», «Вінницький» та «Центральний» з земельним банком 110 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях. Земельний банк, який обробляють агропідприємства Епіцентр Агро, сконцентрований здебільшого в центральній і частково на західній Україні. Також до складу компанії входить 5 елеваторів на 360 тис. тон одноразового зберігання зерна ( деякі з них (Вінницьке, Турбівське, Гніванське, Немирівське + Закупнянське ХПП). У 2018 році планується будівництво двох нових елеваторів, а також розширення потужностей існуючих. У 2017 році агропідприємства компанії зібрали близько 430 тис. т зернових. Засновниками ТОВ «Епіцентр К» є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%). Генеральний директор - Петро Михайлишин.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

50 т/1h

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Уточнюється

Здано в експлуатацію

2016

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Елеватор Немирів ( Немировский єлеватор СКХ)
Епіцентр Агро ( раніше Винницкая Промышленная Группа СХК)

    2/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МАРУЩАК ПЕТРО ФЕДОРОВИЧ

ЄДРПОУ: 33623350

Залізнична Станція:
336202 НЕМИРОВ НЕМИРІВ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 5
Зайнятість станції 2017 (%): 47.8
Відстань до Вузлової Станції (км): 49
Одночасне Вантаження (ваг.): 5

Вінницька область, Немирівський район, м Немирів, вул. Соборна, д.226-А

Показати на мапі
logo

+38 (04334) 2-14-10

http://www.upi-agro.com.ua/

28.877

48.9872