Місткість, тон26000
С\Х культури
Логістика елеватора
1428
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПАТ «Попелюхське ХПП» (повна назва Приватне акціонерне товариство «Попелюхське Хлібоприймальне підприємство») зданий в експлуатацію в 1998 році. Підприємство входить до компанії «Vioil», яка є одним із найбільших виробників і експортерів соняшникової олії в Україні. Компанія «ViOil» (Віоіл) працює в агропромисловому секторі України з 1992 року, спочатку як Промислова група «КМТ».

Всі олійно-екстракційні заводи групи ViOil є мультикультурними, що дозволяє рівномірно завантажувати потужності протягом року. У 2015 році ViOil на 50% збільшила свої потужності з переробки сої. На двох заводах Вінницький МЖК на добу може переробляти 1,7 тис. Т соєвих бобів. ViOil входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії.

Зараз у ViOil 13 зерносховищ загальною потужністю 360 тис. т у Вінницькій, Чернівецькій та Тернопільській областях. Бенефіціаром промислової групи ViOil є Віктор Пономарчук.

Елеватор ПАТ «Попелюхське ХПП» знаходиться за адресою: Вінницька область, Піщанський район, с. Попелюхи, пл. Гагаріна, буд.1. Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 26000 тон. Тип збереження зерна в підлогових складах потужністю 26000 тон. Зерносушарки ДСП-32-ОТ-2 потужністю 32 тон/год встановлено для доведення зерна до необхідних технологічних показників.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання 900 тон/добу та потужність автовідвантаження 600 тон/добу, а також є 1 лінія з/д відвантаження потужністю 600 тон/добу. Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПАТ «Попелюхське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПАТ «Попелюхське ХПП», та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Уточнюється

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

600 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

600 т/добу

Здано в експлуатацію

1998

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріСОЯ - Гібриди1008550UAHВінницька
СтаріСОЯ - Гібриди1008550UAHВінницька
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31005050UAHВінницька
СтаріКУКУРУДЗА - Кормова3005250UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Попелюхське ХПП ПАТ
Vioil

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ДОМЕРАТ ЄВГЕНІЙ ІВАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 00953253

Залізнична Станція:
408203 ПОПЕЛЮХИ ПОПЕЛЮХИ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 24
Зайнятість станції 2017 (%): 1.9
Відстань до Вузлової Станції (км): 47.6
Одночасне Вантаження (ваг.): 12

Вінницька область, Піщанський район, с. Попелюхи, пл. Гагаріна, буд.1.

Показати на мапі
logo

+38 (04349) 2-53-42, +38 (04349) 2-10-48

http://www.vioil.com/

28.8661

48.2104