Crops
Logistic Input/Output
51000 tons
More details >> New
18%
2417
1

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ЗГІДНО РЕЄСТРУ ВЛАСНИКІВ ЦІННИХ ПАПЕРІВ , внесок — 93 000 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) -ГАВРИЛОВ ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ОЗЕРНА, БУД.7, КВ.67

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Липовецький елеватор «Рамбус» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Липовецький елеватор «Рамбус») – це багатопрофільне підприємство в регіоні, належить до компанії Ramburs Group (агропромислове об'єднання Київської області). Група компаній «Рамбурс» – структурний підрозділ United Grain Group, створена в 1995 році. Компанія займається оптовою торгівлею зернових, насінням та кормами для тварин.

Тип елеватора ТОВ «Липовецький елеватор «Рамбус» – лінійний. Потужність одночасного зберігання на елеваторі складає 54000 тис. тон. Зберігання зерна здійснюється в підлогових складах потужністю 54000 тон. Технічне оснащення підприємства дозволяє здійснювати контроль за температурою, проводити сушіння, очищення продукції. Підприємство надає послуги по перевезенню зерна: потужність ліній автоприймання зерна складає 2000 тон/добу; автовідвантаження має потужність 3000 тон/добу; з/д приймання потужністю 800 тон/добу; з/д відвантаження потужністю 800 тон/добу.

Підприємство має сертифіковану акредитовану лабораторію та фаховий персонал для забезпечення контролю якості продукції.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY.com. як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Липовецький елеватор «Рамбус» через юридично значимі торги AGROXY, можна, отримати спробувавши Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на елеваторі ТОВ «Липовецький елеватор «Рамбус» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

650

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

2000

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

650

Put into operation

1995

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1006000UAHVinnytsia
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006100UAHVinnytsia
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005700UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

Липовецький елеватор (Рамбус)

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Костенко Ліна Анатоліївна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 22936378

VAT: 229363726598

Train station:
ЛИПОВЕЦ ЛИПОВЕЦЬ
Вантажна спроможність (ваг.\24): 15
Одночасне Вантаження (ваг.): 20
logo

22544, Вінницька обл., Липовецький, селище Липовець, вул. Привокзальна буд. 62

29.2254

49.243


14