Crops
Logistic Input/Output
25000 tons
More details >> New
18%
2672
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

КОМПАНІЯ "КУСТО АГРО ПТЕ.ЛТД." РЕСПУБЛІКА СІНГАПУР М. СІНГАПУР , внесок — 40 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР) - ТАТІШЕВ ЄРКІН, РЕСПУБЛІКА КАЗАХСТАН, М. АЛМАТИ, МІРАС БОСТАНДИНСЬКІЙ, БУД. 9"

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор СП «Жмеринка Кусто Агро» (повна назва Сільськогосподарське підприємство «Жмеринка Кусто Агро») знаходиться за адресою: Вінницька область, м Жмеринка, вул. Барляєва, буд. 28-А. Зданий в експлуатацію в 2012 році. Підприємство входить до компанії ТОВ «ЭК Кусто Агро». Група Kusto Agro є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, заснованого в кінці 90-х для побудови вертикально-інтегрованої компанії в області аграрного сектора.

Підприємство оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє застосовувати вдосконалену систему контролю на всіх етапах технологічного процесу. Завдяки цьому, елеватори забезпечує клієнтів отриманням максимально якісних послуг при мінімальних витратах.

Всі елеватори оснащені необхідними комунікаціями: автомобільне і залізничне сполучення, газопровід, розташовані в центрі районів з високою врожайністю.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання становить 25000 тон. Тип збереження зерна – в металевих силосах Skafco 5444 (США): 6 од по 2500. т, Skafco 7248 – 2 од. по 5000 т. Зерносушарки STRAHL 10000FR / 8 модулів і 5000FR / 6 модулів (Італія). Витрата газу (норм. Літо-осінь) – 0,80 м3 / т /% (макс.зіма) -1,16 м3 / т /% загальною потужністю 1065 тон/добу. Очисне обладнання: сепаратори Buhler TAS-154A (Німеччина), ЛУЧ ЗСО (Оліс) загальною потужністю 150 тон/год. На елеваторі встановлено транспортне обладнання шведської фірми TORNUM потужністю 110 тон/год. Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 2 точки автоприймання потужністю 1200 тон/добу та 1 лінія автовідвантаження потужністю до 550 тон/добу, а також 1 лінія з/д відвантаження потужністю до 550 тон/добу зі станції Жмеринка, ПЗ ЗД (330009).

Культури з якими працює елеватор: пшениця, ячмінь, рапс, горох, жито, льон, соя, соняшник, кукурудза.

Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі СП «Жмеренка Кусто Агро», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі СП «Жмеринка Кусто Агро», та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

150

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

110

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

1200

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

1800

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1004950UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

Кусто-Агро ЕК (м. Жмеринка)
KUSTO AGRO КУСТО АГРО

    0/0

Director (as at 2019-05-31):
Телевань Діана Петрівна

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 37084484

VAT: 370844802095

Train station:
ЖМЕРИНКА ЖМЕРИНКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 57
Одночасне Вантаження (ваг.): 7
logo

Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Барляєва, буд. 28-А.

28.0669

49.0326


2