Місткість, тон19200
С\Х культури
Логістика елеватора
1184
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Елеваторна компанія «Кусто-Агро» (Козятин) (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Елеваторна компанія «Кусто Агро» (Козятин), знаходиться за адресою Вінницька область, Козятинський район, м. Козятин, вул. Довженка, буд. 28. Елеватор входить до компанії ТОВ «ЕК Кусто-Агро». Був зданий в єксплуатацію в 2012 році. Група Kusto Agro є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, заснованого в кінці 90-х для побудови вертикально-інтегрованої компанії в області аграрного сектора.

Підприємство оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє застосовувати вдосконалену систему контролю на всіх етапах технологічного процесу. Завдяки цьому, елеватори забезпечує клієнтів отриманням максимально якісних послуг при мінімальних витратах. Всі елеватори оснащені необхідними комунікаціями: автомобільне і залізничне сполучення, газопровід, розташовані в центрі районів з високою врожайністю. Елеватори групи мають сучасне обладнання для здійснення таких операцій, як очищення, сушка, зберігання, перевалка, відвантаження зерна автотранспортом і залізничним транспортом.

Тип елеватора «Кусто-Агро» (Козятин) – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання складає 40000 тон. Тип зберігання – металеві силоси Skafco 5444 (США): 8 од. по 2500 тон, Skafco 7248 – 4 од. по 5000 т. Зерносушарки STRAHL 10000FR / 8 модулів і 5000FR / 6 модулів (Італія) з віддачею 64 тони зерна за годину. Витрата газу (норм. літо-осінь) – 0,80 м3 / т /% (макс. зіма) – 1,16 м3 / т /% загальною потужністю 1065 тон/добу. Очисне обладнання: Сепараторы Buhler TAS-154A загальною потужністю 150 тон/добу. Транспортне обладнання TORNUM (Швеція) потужністю 110 тон/год. Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 2 точки автоприйому зерна потужністю 1200 тон/добу та 1 точка автовідвантаження потужністю до 550 тон/добу, а також 1 точка з/д відвантаження потужністю до 550 тон/добу.

Додатково інформуємо, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «ЕК Кусто-Агро» (Козятин), через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «ЕК Кусто-Агро» (Козятин) та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/год

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

50 т/год

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

200 т/год

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

550 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

550 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріСОЯ - не ГМО1008550UAHВінницька
СтаріСОЯ - Гібриди1008550UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Кусто-Агро ЕК (м. Козятин)
ЭК Кусто Агро

    4/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ТЕЛЕВАНЬ ДІАНА ПЕТРІВНА

ЄДРПОУ: 37084484

Залізнична Станція:
Роздільна1 405607

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 14
Зайнятість станції 2017 (%): 12
Відстань до Вузлової Станції (км): 5
Одночасне Вантаження (ваг.): 44

22100, Вінницька обл., Козятин, вул. Довженка буд.28

Показати на мапі
logo

+38 (04355) 3-45-52

http://vapg.com.ua/

28.932

49.2798