Місткість, тон55500
С\Х культури
Логістика елеватора
1358
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «29.639100» (Кублічське ХПП) (повна назва «Кублич Грейн» (Кубличське Хлібоприймальне підприємство) багатопрофільне підприємство в регіоні, належить до компанії «ГК СІЛЬГОСППРОДУКТ». На першлму (основному) майданчику 15,6 га знаходяться 18 складів потужністю зберігання 55 500 тонн, сушки, вагова, лабораторія, адміністративне приміщення і точки відвантаження. На другому майданчику 2 га в с. Розкошівка знаходяться 2 склади потужністю зберігання 5700 тонн, сушка і точки відвантаження. Потужність приймання 3000 тонн зерна на добу, в т.ч. 260 тонн по Розкошівка. Автомобілерозвантажувачі ГУАР30 - 10 шт., На 6 з них можна розвантажувати МАЗи і КАМАЗи з причепом. 10 завальних ям. Очищення БЦС-50 - 2 шт, БЦІС-100 - 1 шт, ОВС-25 - 2 шт. Сушка ДСП 32 - 3 шт. Продуктивність 106 планових тонн на годину. Встановлено газорозподільний шафа ГРПШ, пропускна потужність 1 200 куб.м на годину. відвантаження Авто - 5 точок відвантаження, сумарна потужність 1100 тонн на добу, в т.ч. по Розкошівка 1 точка 200 тонн. Залізниця - 8 точок відвантаження, в т.ч. по Розкошівка 1 точка. Чотири точки оснащені бункерами сумарною місткістю 350 тонн. Можна відвантажувати 25 вагонів зерна на добу, в т.ч. по Розкошівка 4 вагони. Залізничні ваги у власності. Розгорнута довжина під'їзних залізничних колій в с. Кублич 1610 метрів, з них 1145 м у власності, 465 м належить УЗ. За Розкошівка довжина шляхів 265 м, знаходяться у власності УЗ. Енергогосподарство: трансформаторна підстанція з трансформаторів ТСМ-200 - 200 кВт, ТСМ-400 - 400 кВт, ТСМ-630 - 630 кВт. Лабораторія укомплектована обладнанням і сертифікованаГрупа компаній СІЛЬГОСППРОДУКТ – провідне агропромислове об'єднання Київської області, яке поєднує в себе близько 30 компаній різного c / г напрямку. У 2014 році Група виконала амбітний інноваційний проект – будівництво комплексу виробництва електроенергії з біогазу. Важливий напрямок - очищення і зберігання зерна.

Елеваторне напрямок Групи представляє компанія ТОВ «Аграмант», їй належать елеватори загальною потужністю близько 280 тис. тон одноразового зберігання в Київській і Вінницькій областях. Засновник і генеральний директор «ГК СІЛЬГОСППРОДУКТ» – Бондарчук Юрій Вікторович

Елеватор «Кублич Грейн» – лінійний. Потужність одночасного зберігання на елеваторі складає 55500 тис. тон. Зберігання зерна здійснюється в підлогових складах потужністю 55500 тон. Наявні зерносушарки 2 ДСП-32 потужністю 74 тон/год. На елеваторі встановлено очисне обладнання: сепаратори 2 ОВС-25, 2 БЦС-50, БЦІС-100 потужністю 200 тон/год. Транспортне обладнання потужністю 50 тон/год виконане компанією «Зернова Столиця» (самопливне). Технічне оснащення підприємства дозволяє здійснювати контроль за температурою, сушінням, очищення продукції, а також має акредитовану лабораторію та сертифікований персонал для забезпечення контролю якості продукції.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Для цього вткористовують: лінії автоприймання зерна потужністю 2740 тон/добу, 5 ліній автовідвантаження потужністю 900 тон/добу, а також 7 ліній з/д відвантаження з потужністю 21 вагонів/добу зі станції Кублич ОДЖ (420205). Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY.com. як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Кублич Грейн» (Кублічське ХПП) через юридично значимі торги AGROXY, можна, отримати спробувавши Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на елеваторі «Кублич Грейн» (Кублічське ХПП) та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

32 т/1h

Очисне обладнання

Нет

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

50т/1h

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

500т/24

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

300т/24

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

КУБЛИЧ ГРЕЙН
ГК СЕЛЬХОЗПРОДУКТ

    1/2
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЧЕРНІЄНКО ГЕННАДІЙ ГРИГОРОВИЧ

ЄДРПОУ: 40856467

Залізнична Станція:
420205 КУБЛИЧ КУБЛИЧ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 10
Зайнятість станції 2017 (%): 5.9
Відстань до Вузлової Станції (км): 31.7
Одночасне Вантаження (ваг.): 10

Вінницька область, Теплицький район, Кублич, вул. Залізнична, д.12

Показати на мапі
logo

+38 067-448-14-10

29.6391

48.6782