Місткість, тон45000
С\Х культури
Логістика елеватора
863
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ПрАТ «Корделівський ОМКЗ» (повна назва Приватне акціонерне товариство «СХК «Корделівський ОМКЗ»), знаходиться за адресою Вінницька область, Калинівський район, з Корделівка, вул. Київська, буд.1-А. Входить до компанії «Vioil».

ViOil – один з найбільших виробників і експортерів соняшникової олії в Україні, входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії. Компанія «ViOil» (Віоіл) працює в агропромисловому секторі України з 1992 року. Всі олійно-екстракційні заводи групи ViOil є мультикультурними, що дозволяє рівномірно завантажувати потужності протягом року. ViOil входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії. Зараз у ViOil налічується 13 зерносховищ загальною потужністю 360 тис. тон у Вінницькій, Чернівецькій та Тернопільській областях. ПрАТ «Корделівський ОМКЗ» був створений у 1996 році в результаті реорганізації головного підприємства обласного об'єднання міжгосподарської комбікормової промисловості - Корделівського обласного міжгосподарського комбікормового заводу шляхом розпаювання майна між усіма с/г підприємствами області в особі районних рад КСП. ПрАТ «КОМКЗ» займається прийманням, сушінням, зберіганням та відвантаженням зернової продукції, як на територію України так і за її межі. Відвантаження продукції проводиться автомобільним та залізничним шляхами. Тип елеватора ПАТ «Корделівський ОМКЗ» – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання 45000 тон. До матеріально-технічної бази підприємства на даний час входить сертифікована лабораторія, 6 складів силосного типу та 2 напільні склади, загальною місткістю 52 тис. тонн. В робочому стані склади місткістю 45 тис. тонн. На території ПрАТ «КОМКЗ» розміщено 2 зернових сушарки ДСП - 32 та М - 819, які здатні просушити за добу, залежно від вологості зерна, до 350 тон насіння любих олійних та зернових культур.

Підприємство має зерносушарки ДСП-32 і М-819 , які здатні просушити за добу, залежно від вологості зерна, до 350 тон насіння любих олійних та зернових культур.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання зерна 720 тон/добу, та автовідвантаження потужністю 720 тон/добу, а також потужність з/д приймання потужністю 400 та з/д відвантаження потужністю 400 тон/добу.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ПрАТ «Корделівський ОМКЗ», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ПрАТ «Корделівський ОМКЗ» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

350 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

400 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

720 т/добу

Здано в експлуатацію

1996

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

КОМКЗ (КОРДЕЛІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД)
Vioil

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ДАНИЛЕВИЧ ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 00721780

Залізнична Станція:
337008 ГУЛЕВЦЫ ГУЛІВЦІ


Вінницька область, Калинівський район, з Корделівка, вул. Київська, буд.1-А

Показати на мапі
logo

+38 (04333) 3-32-44

http://www.vioil.com/

28.5465

49.5217