Місткість, тон30000
С\Х культури
Логістика елеватора
1408
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Каролінський елеватор» (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Каролінський елеватор»), знаходиться за адресою вул. Привокзальна, буд. 7, с. Кароліна, Немирівський р-н, Вінницька обл. У 2008 році Каролінський елеватор увійшов до Групи компаній Soufflet. За роки співпраці із французькою компанією на підприємстві було проведено великий об’єм робіт з реконструкції і модернізації обладнання. Збільшилася клієнтська база і сьогодні підприємство обслуговує велику кількість виробників з навколишніх регіонів.

Soufflet Group – французька сімейна агропромислова група компаній міжнародного масштабу. Холдинг Soufflet Group – найбільший приватний зернотрейдер Франції. По ячменю компанія є ключовим гравцем на світовому ринку солоду, маючи 28 солодових заводів в Європі, Азії і Південній Америці. По пшениці – найбільшим виробником борошна, володіючи 8 борошномельними підприємствами у Франції і Бельгії. Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання 30000 тон. Тип зберігання підлогові склади потужністю 30000 тон. Підприємство має зерносушарки ДСП – 32 потужністю 700 тон/добу при знятті 10% вологи по кукурудзі. Очисне обладнання – сепаратори DENIS NR 304 (Франція) потужністю 4*1000 тон/добу. Транспортне обладнання має потужність 100 тон.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність лінії автоприймання зерна 4000 тон/добу, та автовідвантаження потужністю 3000 тон/добу, а також з/д прийняття зерна потужністю 50 та з/д відвантаження потужністю 500 тон/добу зі станції Кароліна Південна ЗД (336306)

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Розпочато запровадження системи контролю якості харчових продуктів НАССР, проектів з охорони праці та охорони навколишнього середовища. Культури з якими працює підприємство: пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, горох.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Каролінський елеватор», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Каролінський елеватор» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

600 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

600 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

800 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

1000 т/добу

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31006300UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005450UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005850UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21005950UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Каролінський елеватор
Soufflet Group

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
Віктор Трайдакало

ЄДРПОУ: 33437815

Залізнична Станція:
336306 КАРОЛИНА КАРОЛІНА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 0
Зайнятість станції 2017 (%): 90.7
Відстань до Вузлової Станції (км): 59
Одночасне Вантаження (ваг.): 0

22850, Вінницька обл., Немирівський, с. Кароліна, вул. Привокзальна буд.7

Показати на мапі
logo

28.9564

48.9292