Місткість, тон20000
С\Х культури
Логістика елеватора
436
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор входить в Епіцентр Агро але кируется партнерами Вінницька промислова група СХК ( заплутанно ) .Елеватор Гніванське ХПП - єновим має 4 металеві силоси та додаткові склади напольного зберігання , обладнений баштово зерновою сушаркою SUKUP U3518 Елеватор має змогу видавати складські квитанції (але по факту не пропонує послуги зберігання ) а спрямований на роботу з зерном власного виробництва . Нагадаемо що квитанції є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY.com. як на внутрішньому ринку, так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторіГніванське ХПП через юридично значимі торги AGROXY, можна, отримати спробувавши Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на елеваторі Гніванське ХПП та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.про Епіцентр АгроУ 2015 році група компаній Епіцентр ( Будівельні Гіпермаркети ) почала інвестувати в аграрний бізнес, заснувавши в вересні 2015 року компанію ТОВ «Агрохолдинг 2012», спочатку не має земельного банку.

У 2016 році Епіцентр Агро придбав холдинг «Вінницька агропромислова група» Володимира Барц.

У 2017 році відбулася покупка 10 агропідприємств міжнародного трейдера Glencore і «Оболонь Агро» Олександра Слободяна. Після придбання агроактивів, компанія займається технічним оновленням активів і покращує технології вирощування сільгоспкультур.

У перспективі, стратегія розвитку Епіцентр Агро («Епіцентр К)» передбачає перехід до етапу переробки. В кінцевому підсумку планується створення структурованої компанії «Епіцентр-Агро», яка буде відділена від основного бізнесу «Епіцентр К».

В публічно озвучених планах з розвитку компанії — збільшення земель в обробці до 200 тис. га, оптимізація структури посівних площ, подальший розвиток інноваційних технологій, будівництво елеваторів з метою доведення потужностей до 700 тис. т, будівництво насіннєвого заводу, реконструкція і будівництво ферм, покупка парку вагонів-зерновозів. ТОВ «Епіцентр К» належать земельні активи в трьох виробничих кластерах: «Західний», «Вінницький» та «Центральний» з земельним банком 110 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях. Земельний банк, який обробляють агропідприємства Епіцентр Агро, сконцентрований здебільшого в центральній і частково на західній Україні. Також до складу компанії входить 5 елеваторів на 360 тис. тон одноразового зберігання зерна ( деякі з них (Вінницьке, Турбівське, Гніванське, Немирівське + Закупнянське ХПП). У 2018 році планується будівництво двох нових елеваторів, а також розширення потужностей існуючих. У 2017 році агропідприємства компанії зібрали близько 430 тис. т зернових. Засновниками ТОВ «Епіцентр К» є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%). Генеральний директор - Петро Михайлишин.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

500т\24 SUKUP U3518

Очисне обладнання

Уточняется

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Уточняется

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)15,4319,5517,80
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)39,4454,5149,18
Зберігання (тона/день)1,471,661,70
Відвантаження авто (1 т)71,7090,6093,49
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Гніванське ХПП (Гніванський Елеватор )
Епіцентр Агро ( управління залишилось за Вінницька промислова група СХК )

    3/1
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ЛЄНІК АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 00953318

Залізнична Станція:
ГНИВАНЬ ГНІВАНЬ Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 30
Зайнятість станції 2017 (%): 10.2
Відстань до Вузлової Станції (км): 25
Одночасне Вантаження (ваг.): 4

23310, Вінницька обл., Тиврівський, м. Гнівань, вул. Промислова буд.1

Показати на мапі
logo

28.3506

49.1076