Crops
Logistic Input/Output
32000 tons
More details >> New
18%
2584
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАК - АГРО" , внесок — 11 500 000 грн, 100% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) В УЧАСНИКА (ЗАСНОВНИКА) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ГОЛУБ РУСЛАН ТАРАСОВИЧ, УКРАЇНА, КИЇВСЬКА ОБЛ. ТЕТІЇВСЬКИЙ Р-Н, М. ТЕТІЇВ, ВУЛ. КУЙБИШЕВА, БУД. 39"

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

ТОВ «Джулинське ХПП» (Товариство з обмеженою відповідальностю «Джулинське хлібоприймальне товариство») розташоване в Вінницькій області, Бершадський район, с. Джулинка. Тип елеватора – лінійний, тип зберігання – підлогові склади. Потужності одноразового зберігання складають до 22,4 тис. т. На елеваторі використовують зерносушарки ДСП-32 спарка Продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 64 т/год. Елеватор забезпечений очисними обладнаннями - сепаратори БЦС-100. Потужність очисного обладнання складає 100 т/год. Можливе автоприйннятя сировини. Елеватор має дві лінії автоприйому та залізничного відвантаження зерна. Потужність ліній автоприйому становить 800 т/добу. Потужність відвантаження становить 6 вагонів/добу ( ст. Джулинка, Одеської залізниці (409600)). Підприємство використовує одну лінію автовідвантаження продукції, потужністю 200 т/добу. Культури, з якими працює товариство: пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, соняшник. Для роботи використовують своє і давальницьке зерно. Якість продукції перевіряє сертифікована лабораторія.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Джулинське ХПП», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Джулинське ХПП» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

Grain dryers

Yes

Storage type

Floor

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

64

Purification equipment

Yes

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

6

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

200

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldBARLEY - Feeding Barley1005000UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

ДЖУЛИНКА ГРЕЙН
ТАК Агро

    0/0

Director (as at 2019-05-30):
Сигидюк Юрій Володимирович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 40845848

VAT: 408458402021

Train station:
ДЖУЛИНКА ДЖУЛИНКА
Вантажна спроможність (ваг.\24): 11
Одночасне Вантаження (ваг.): 21
logo

24450, Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Джулинка, вул. Промислова, 3, вул. Центральна, 160

29.7228

48.4574


36