Місткість, тон32000
С\Х культури
Логістика елеватора
1333
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор «Агрокомплекс «Зелена долина», (повна назва підприємства: Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина» ЖУРАВЛІВСЬКЕ хлібоприймальне підприємство) – багатопрофільне підприємство в регіоні, побудоване у 2007 році. Входить до компанії «ТЕРРА ФУД», яка є одним із найбільших в Україні агрохолдингів, що працюють в сегменті молочної і м'ясної продукції, а також займається сільським господарством. Історія групи компаній «ТЕРРА ФУД» почалася в 1999 р. із купівлі Станіславом Войтовичем Тульчинського маслосирзаводу. За ці роки з одного підприємства виріс потужний вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на виробництві та продажу молочної та м'ясної продукції та сільському господарстві, а також зберіганні та транспортуванні зернових і технічних культур.

Тип елеватора «Агрокомплекс «Зелена долина» – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 60000 т. Тип збереження зерна: в металевих силосах RIELA (Німеччина) потужністю 30000 тон та в підлогових складах потужністю 31000 тон. На елеваторі встановлені зерносушарки RIELA GDT 300/28/2 (Німеччина), STRAHL 5000FR (Італія). Загальна продуктивність зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 74,8 тон/год. Для очищення зерна застосовується очисне обладнання: Скальператор СКО-200 (ОЛІС) з потужністю 200 тон/год. Елеватор має транспортні засоби: транспортери ланцюгові FRL 150; норії FRК -150 FEERUM (Польща), RIELA (Німеччина) з загальною потужністю 250 тон/год.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Потужність ліній автоприймання 13000 тон/добу, автовідвантаження 500 тон/добу, з/д відвантаження 500 тон/добу зі станції Журавлівка, Південна З ЗД (331406). Підприємство надає послуги з відповідального зберігання продукції на комерційній основі.

Технічне оснащення підприємства дозволяє здійснювати контроль за температурою, сушінням, очищення продукції, а також має акредитовану лабораторію та сертифікований персонал для забезпечення контролю якості продукції.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі «Агрокомплекс «Зелена долина», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі «Агрокомплекс «Зелена долина» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Уточнюється

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Уточнюється

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

1300 т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

500 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

500 т/добу

Здано в експлуатацію

Уточнюється

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріСОЯ - не ГМО1008550UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

АК Зелена долина
ГК ТЕРРА ФУД

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
МОРОЗ ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ЄДРПОУ: 32721857

Залізнична Станція:
331406 ЖУРАВЛЕВКА ЖУРАВЛІВКА

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 8
Зайнятість станції 2017 (%): 31.7
Відстань до Вузлової Станції (км): 70
Одночасне Вантаження (ваг.): 8

23642, вул. Привокзальна, буд. 41, с. Маяки, Тульчинський р-н., Вінницька обл.

Показати на мапі
logo

+38 (04335) 3-85-47

http://www.terrafoodgroup.com/

28.7262

48.6049