Місткість, тон65000
С\Х культури
Логістика елеватора
1406
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Агродар-Бар» (Повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Агродар-Бар») знаходиться за адресою: Вінницька область, Барський район, с. Міжлісся, вул. Лісова, буд. 2. Елеватор входить до компанії «Агропросперіс» – найбільший виробник і експортер сільськогосподарських культур Чорноморського регіону, який фінансує і поставляє на експорт понад 2 млн. тонн зернових і олійних культур щорічно. Дане виробництво представлено 5 об'єднаннями, які працюють у всіх основних регіонах України: «Золотий Світанок (Агро)», «Біо Агро», «Рей Агро», «Латагро», «Нью Агро Менеджмент». Логістичний бізнес Групи «Агропросперіс» представлений компанією «Агросіті-Інвест», створеною в 2010 році. ТОВ «Агросіті-Інвест» – це вертикально інтегрована елеваторна компанія з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту. На сьогодні загальна ємність одноразового зберігання 12 елеваторів ГК «Агропросперіс» під керуванням холдингу «Агросіті-Інвест» складає 533 тис. тон.

Елеватор ТОВ «Агродар-Бар» за типом є лінійний із потужністю одноразового зберігання 50 тис. тон. На підприємстві є можливість зберігати зерно в металелих силосах: 10 шт. по 5 тис. тон. Підприємство має зерносушарки TORNUM (Швеція), Grain Handler (США) – загалом 2 шт. Потужність продуктивності зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі – 3000 т/добу. Очисне обладнання: сепаратори SMA-203 Buhler (Швейцарія) з потужністю 3000 тон/добу. Наявне транспортне обладнання Intersystems (США) потужності 5 000 тон/добу.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 2 лінії автоприймання зерна потужністю 5000 тон/добу та автовідвантаження потужністю 3500 тон/добу, а також 2 лінії з/д відвантаження з потужністю 70 вагонів/добу зі станції Бар, ЮЗ ЖД (332606)

Важливо відмітити, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна профільних культур – пшениці, кукурудзи, ячменю, соняшника, сої, рапсу, гороху.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Агродар– Бар» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних видів культур на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Агродар – Бар» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

3 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

3000т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

5000т/добу

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

70в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Нет

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

3500т/добу

Здано в експлуатацію

2011

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)20
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)20
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)57
Зберігання (тона/день)1
Відвантаження авто (1 т)100
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріСОЯ - Гібриди1008550UAHВінницька
СтаріНІШЕВІ КУЛЬТУРИ - Гірчиця біла (зерно)20010000UAHВінницька
СтаріРІПАК - для техн. цілей10013236UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - Фураж Клас61005627UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 31005937UAHВінницька
СтаріПШЕНИЦЯ - М яка Клас 21006109UAHВінницька

Категорія: Елеватор України

Агродар-Бар
NCH Capital

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
АНДРЕЙКІВ РОМАН БОГДАНОВИЧ

ЄДРПОУ: 35599189

Залізнична Станція:
332606 БАР БАР

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 17
Зайнятість станції 2017 (%): 9.1
Відстань до Вузлової Станції (км): 32
Одночасне Вантаження (ваг.): 9

Вінницька область, Барський район, з Міжлісся, вул. Лісова, буд. 2

Показати на мапі
logo

27.7455

49.0456