Crops
Logistic Input/Output
55000 tons
More details >> New
18%
3417
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОБІЛД-ІНВЕСТ" , внесок — 299 700 грн, 99.9% ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ДАР" , внесок — 300 грн, 0.1% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)-ДЖОРДЖ РОР, США, США, М.НЬЮ-ЙОРК, ВУЛ.875 ПАРК АВЕНЮ, Б.8А КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК(КОНТРОЛЕР)-МОРІС ТАБАСІНІК, АВСТРІЯ, США, М.БАЛ ХОРБОР, ВУЛ.262 БАЛ БЕЙ ДРАЙВ"

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Агродар-Бар» (Повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Агродар-Бар») знаходиться за адресою: Вінницька область, Барський район, с. Міжлісся, вул. Лісова, буд. 2. Елеватор входить до компанії «Агропросперіс» – найбільший виробник і експортер сільськогосподарських культур Чорноморського регіону, який фінансує і поставляє на експорт понад 2 млн. тонн зернових і олійних культур щорічно. Дане виробництво представлено 5 об'єднаннями, які працюють у всіх основних регіонах України: «Золотий Світанок (Агро)», «Біо Агро», «Рей Агро», «Латагро», «Нью Агро Менеджмент». Логістичний бізнес Групи «Агропросперіс» представлений компанією «Агросіті-Інвест», створеною в 2010 році. ТОВ «Агросіті-Інвест» – це вертикально інтегрована елеваторна компанія з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту. На сьогодні загальна ємність одноразового зберігання 12 елеваторів ГК «Агропросперіс» під керуванням холдингу «Агросіті-Інвест» складає 533 тис. тон.

Елеватор ТОВ «Агродар-Бар» за типом є лінійний із потужністю одноразового зберігання 50 тис. тон. На підприємстві є можливість зберігати зерно в металелих силосах: 10 шт. по 5 тис. тон. Підприємство має зерносушарки TORNUM (Швеція), Grain Handler (США) – загалом 2 шт. Потужність продуктивності зерносушарки при знятті 10% вологи по кукурудзі – 3000 т/добу. Очисне обладнання: сепаратори SMA-203 Buhler (Швейцарія) з потужністю 3000 тон/добу. Наявне транспортне обладнання Intersystems (США) потужності 5 000 тон/добу.

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна. Наявні 2 лінії автоприймання зерна потужністю 5000 тон/добу та автовідвантаження потужністю 3500 тон/добу, а також 2 лінії з/д відвантаження з потужністю 70 вагонів/добу зі станції Бар, ЮЗ ЖД (332606)

Важливо відмітити, що елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна профільних культур – пшениці, кукурудзи, ячменю, соняшника, сої, рапсу, гороху.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Агродар– Бар» через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних видів культур на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Агродар – Бар» та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

HACCP

на 20.09.2018 HACCP нема

Grain dryers

Yes

Storage type

Metal silos

Capacity of a grain dryer, t/h-t/d

3000

Purification equipment

Yes

Purification equipment capacity

3000

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

5000

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

70

Loading on the ship (port)

No

Auto-loading capacity, tons / day

3500

Put into operation

2011

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldSOYA BEANs - GM Soya Beans1008550UAHVinnytsia
OldNICHE AGRI PRODUCTS - Mustard Seeds (White)20010000UAHVinnytsia
OldRAPESEEDS - Rapeseeds Tech.10013236UAHVinnytsia
OldWHEAT - Feeding wheat class4 (2019)1005627UAHVinnytsia
OldWHEAT - Milling Wheat 11%1005937UAHVinnytsia
OldWHEAT - Milling Wheat 12.5%1006109UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

Агродар-Бар
Агропросперіс

    1/1

Director (as at 2019-05-30):
Андрейків Роман Богданович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 35599189

VAT: 355991802010

Train station:
БАР БАР
Вантажна спроможність (ваг.\24): 57
Одночасне Вантаження (ваг.): 7
logo

Вінницька область, Барський район, з Міжлісся, вул. Лісова, буд. 2

27.7388

49.0406


2