Crops
Logistic Input/Output
29000 tons
More details >> New
18%
2678
0

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Власники елеватора:

Пластун Софія Іванівна , внесок — 90 000 грн, 45% Шевченко Ігор Георгійович , внесок — 90 000 грн, 45% АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СУВЕРЕН" , внесок — 20 000 грн, 10% КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР),ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ - ШЕВЧЕНКО ІГОР ГЕОРГІЙОВИЧ, УКРАЇНА, 01004, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, БУДИНОК 4/6, КВАРТИРА 13.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Аграріко» (Калинівка ХПП) (повна назва Товариство з обмеженою відповідальністю «Аграріко» (Калинівка Хлібоприймальне підприємство), знаходиться за адресою Вінницька область, м Калинівка, вул. Коцюбинського, буд.33. TESSLAGROUP- група компаній, яка працює на зерновому ринку України з 2006 року. До складу групи компаній TESSLAGROUP також входить транспортно-експедиційна компанія ТОВ «Віталмар-Транс», яка надає послуги з перевезення зернових та олійних культур, оперуючи власним автопарком зерновозів в кількості 50 штук, а також експедиційні послуги по залізничних вантажних перевезень.

Тип елеватора – лінійний. Загальна потужність одночасного зберігання 31000 тон. Тип зберігання – підлогові склади

Підприємство надає послуги по перевезенню зерна та здійснює автоприймання зерна. Залізничне відвантаження потужністю 600 тон/добу можливе зі жд станції Калинівка-1, Пд ЗД (336804).

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, бобові та інші культури, що зберігаються на елеваторі ТОВ «Аграріко» (Калинівка ХПП), через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж основних типів продукції на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «Аграріко» (Калинівка ХПП) та на логістику можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Type of elevator

HACCP

на 21.06.2018 HACCP нет

Grain dryers

Unknown

Storage type

Floor

Purification equipment

Yes

Capacity of transport equipment, acceptance t/d

900

Certified laboratory

Yes

Fumigation

No

Railway shipment

Yes

Capacity of railway shipment

600

Loading on the ship (port)

Yes

Auto-loading capacity, tons / day

200

Elevator - Partner Agroxy

No

Login or Register to see info

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Rem. timeCategoryVolumePriceRegionFavorite
OldCORN MAIZE - Corn15004200UAHVinnytsia
OldCORN MAIZE - Corn10004200UAHVinnytsia

Category: Elevator of Ukraine

Аграріко
TESSLAGROUP ТЕССЛА ГРУП

    3/1

Director (as at 2019-05-31):
Шевченко Ігор Георгійович

Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine: 37118607

VAT: 371186026508

Train station:
КАЛИНОВКА I КАЛИНІВКА I
Вантажна спроможність (ваг.\24):
Одночасне Вантаження (ваг.):
logo

Вінницька область, м Калинівка, вул. Коцюбинського, буд.33

28.521

49.4411


2