Місткість, тон65000
С\Х культури
Логістика елеватора
1184
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор ТОВ «Збаразький КХП» (повна назва – товариство з обмеженою відповідальністю «Збаразький КХП»). Розташований в м. Збараж Збаражського району Тернопільської області.

ТОВ «Збаразький КХП» входить до корпорації «Збаразький КХП» до якої також входять ТОВ фірма «Тріумф» та ТОВ «Скіфія». Корпорація є лідером у галузі заготівлі, зберігання, переробки та експорту сільськогосподарської продукції на теренах західного регіону. За понад п’ятнадцять років наполегливої роботи, корпорація здобула визнання не лише в Україні, а й за її межами, про це свідчать численні виробничі нагороди та солідний список постійних клієнтів. Нарощуючи виробничі потужності та рівень сервісу корпорація пропонує виробникам, а також усім хто працює на аграрному ринку взаємовигідну співпрацю. Комбінат хлібопродуктів – цілий механізм, який може прийняти і сконцентрувати великі обсяги зерна, довести його до державних стандартів і виставити на продаж.

Загальна одночасна потужність комбінату сягає до 65 000 тон. Під’їзна колія дає змогу проводити відвантаження залізничним транспортом до 18 вагонів на добу, а наявний автомобільний парк з 14 автомобілів DAF – єврозерновозів-самоскидів, дає можливість надавати послуги по перевезеннях. Завдяки сучасному технічному оснащенню, зерноочисна машина БЮЛЕР (Німеччина), кінцева продукція комбінату відповідає не лише вітчизняним, але й закордонним стандартам якості, і це дозволяє їй конкурувати на світових ринках. Тож не дивно, що географія ділових контактів корпорації налічує десятки країн Європи, Африки та Азії. Комбінат сертифікований під китайську програму, а також відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 “Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга” (ISO 22000:2005 IDT) Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 65000 тон (металеві силоси Symaga (Іспанія) та напольні склади. Підприємство надає послуги з доопрацювання зернових, для цього на елеваторі є вузол очищення (сепаратор Buhler (Німеччина)), зерносушарки (ADAKURUTMA (Туреччина) - 3 шт.) продуктивність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 4000 тон/добу..

Підприємство здійснює прийом та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом із потужністю прийому до 4000 тон/добу, відвантаження – 700 тон/добу.

У елеватора є можливість здійснювати прийом та відвантаження зернової продукції з/д транспортом через станцію «Збараж» Львівської ЗД (360201) із потужністю прийому 400 тон/добу, відвантаження – 18 вагонів/добу. Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Директором елеватора є Шпак Надія Зіновіївна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, що зберігаються на елеваторі ТОВ «БЛЕК БРАЙОНІ ХОЛДІНГС», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі ТОВ «БЛЕК БРАЙОНІ ХОЛДІНГС» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы;Напольные

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

4 000 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

18 в/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Здано в експлуатацію

год постройки неизвестен

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Категорія: Елеватор України

Збаразький КХП
Збаражский КХП

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ШПАК НАДІЯ ЗІНОВІЇВНА

ЄДРПОУ: 31273402

Залізнична Станція:
360201 ЗБАРАЖ ЗБАРАЖ

Група Ризику : Вхід
Вантажна спроможність (ваг.\24): 40
Зайнятість станції 2017 (%): 15.5
Відстань до Вузлової Станції (км): 24
Одночасне Вантаження (ваг.): 1

47302, Тернопільська обл., Збаразький, м. Збараж, Грушевського буд.90

Показати на мапі
logo

+38 (03550) 2-62-54

http://zbarazh-khp.com

25.7545

49.6764