Місткість, тон100000
С\Х культури
Логістика елеватора
1391
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор СТОВ «УКРАЇНА» (повна назва – селянське товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНА») розташований в смт. Підполочиськ Підволочиського району Тернопільської області. Елеватор був зданий в експлуатацію в 2010 році.

Підприємство «Україна» на даний момент обробляє землі на території Підволочиського району Тернопільської області. Основною спеціалізацією господарства є вирощування та реалізація зернових і олійних культур, таких як пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, рапс. Кілька років тому в господарстві був закладений новий яблучний сад площею понад 10 га.

Тваринницька галузь спеціалізується на виробництві і реалізації молока. У 2002 році на базі господарства був створений перший племінний завод по виведенню української чорно-рябої породи корів. Племінне молочне стадо було створено на основі власного генофонду шляхом відбору і селекції. Ця робота тривала 12 років. З метою отримання молока належної якості на підприємстві було встановлено високотехнологічне доїльне та холодильне обладнання. Кормова складова тваринництва в достатньому обсязі забезпечується ресурсами власного виробництва.

Земельний банк СТОВ «УКРАЇНА» становить 15 000 га.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 100000 тон (металеві силоси Mulmix (Італія)).

Підприємство надає послуги з доопрацювання зернових, для цього на елеваторі є вузол очищення (сепаратори DAMAS (Данія), Mulmix (Італія)) із потужністю 300 тон/добу, зерносушарки (Mulmix-SHTRAL (Італія)) продуктивністю при знятті 10% вологи по кукурудзі 75 тон/добу (вид палива – газ). Транспортне обладнання елеватора (Mulmix (Італія)) має змогу здійснювати транспортування зернової продукції із потужністю 300 тон/годину.

Підприємство здійснює прийом та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом із потужністю завантаження 3600 тон/добу, відвантаження – 2500 тон/добу. Географічне розташування елеватора поблизу з/д станції «Підволочиськ» Львівської ЗД (361308) дозволяє здійснювати відвантаження зернової продукції залізничним транспортом із потужністю 25 вагонів/добу.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна. Директором елеватора є Паюк Михайло Михайлович.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, що зберігаються на елеваторі СТОВ «УКРАЇНА», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі СТОВ «УКРАЇНА» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

Сертифікована лабораторія

Есть

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

750 т/добу

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

750 т/добу

Здано в експлуатацію

2009

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріОЛІЯ РОСЛИННА - Соняшникова Нерафінована Виморожена Персова 1Г10022800UAHХмельницька

Категорія: Елеватор України

Україна СТОВ
С Украина

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
КРИЖОВАЧУК ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ

ЄДРПОУ: 03781989

Залізнична Станція:Тернопільська область, Підволочиський район, смт Підволочиськ, вул. Незалежності, б.12 В

Показати на мапі
logo

+38 (03543) 2 23-39, +38 (03543) 2-70-15 (Телефон/факс), +38 (03543) 2-00-13

26.2179

49.5359