Місткість, тон62500
С\Х культури
Логістика елеватора
1525
0

Розрахуйте Ваші витрати логістики та зберігання на елеваторі

Якщо Ви побачили помилки - повідомте нас про це, виділивши текст та натиснувши клавіші Ctrl+Enter.

Застереження: Інформація про елеватор у профайлі елеватора Карти елеваторів є власністю компанії Агроксі Україна і не носить рекламного характеру. Інформація про компанії і елеватори зібрана з відкритих джерел (включаючи відкриті державні реєстри) з дотриманням всіх норм законодавства України з метою інформування користувачів про стан ринку зберігання агрокультур і його можливості. Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо суб'єктів господарської діяльності, а так само його посадових осіб не є персональними даними у розумінні відповідного закону і доступна будь-якому користувачеві Інтернет на різноманітних ресурсах і сайтах. Як змінити або видалити інформацію?

Елеватор СПП «Агрофірма Горинь» (повна назва – сільськогосподарське приватне підприємство «Агрофірма Горинь») розташований в с. Ланівці Ланівецького району Тернопільської області. Елеватор здано в експлуатацію у 2013 році.

Директором підприємства є Гасюк Йосип Амброзович.

Тип елеватора – лінійний. Потужність одночасного зберігання складає 62500 тон (металеві силоси Symaga (Іспанія): SBH 1834/13 - 3 шт. по 3,28 тис. т, SBH 1834/14 - 5 шт. по 3,5 тис. т.; FEERUM (Польща) FSP 22/14 - 7 шт. по 5,029 тис. т.)

Підприємство надає послуги з доопрацювання зернових, для цього на елеваторі є вузол очищення (сепаратор ЗСО-200 - 2 шт, скальператор СКО-200 (ОЛИС)), зерносушарки (запроектована STRAHL 9000FR/8 модулів (Італія) Швидкість споживання газу (норм. літо-осінь) - 0,80 м3/т /% (макс. зима) -1,16 м3/т /%) продуктивність яких при знятті 10% вологи по кукурудзі становить 639 тон/добу.

Транспортне обладнання елеватора (транспортери ланцюгові FRL 130; норії FRК-130 FEERUM (Польща)) забезпечують потужність транспортування зернової продукції 130 тон/годину.

Підприємство здійснює прийом та відвантаження зернової продукції автомобільним транспортом із потужністю прийому до 6240 тон/добу. У елеватора є можливість здійснювати прийом та відвантаження зернової продукції з/д транспортом через станцію «Ланівці» Львівської ЗД (360305) із потужністю прийому 3120 тон/добу.

Елеватор має сертифіковану лабораторію з перевірки якості зерна.

Елеватор видає складські квитанції, які є підтвердженням якості та кількості прийнятої продукції, а також дає можливість продавати продукцію, як у повному обсязі або частково через інструменти електронних торгів на AGROXY як на внутрішньому ринку так і на експорт. Більш детальну інформацію про те, як вигідно та швидко продати зернові, що зберігаються на елеваторі СПП «Агрофірма Горинь», через юридично значимі торги AGROXY, можна отримати, спробувавши навчальні Тестові торги, або шляхом розміщення безоплатних заявок на покупку та продаж збіжжя на цьому елеваторі. Інформацію про витрати за зберігання с/г культур на елеваторі СПП «Агрофірма Горинь» та логістики можна отримати шляхом використання онлайн калькуляторів, які розміщені на сторінці даного елеватора. На сусідніх вкладинках наведено основні технічні характеристики даного елеватора і його відповідність НАССР стандартам та закупівельні ціни.

Для зміни інформації щодо елеватора зв'яжіться з нами через пошту support@agroxy.com (з офіційної поштової скриньки вашої компанії, надавши в підписі інформацію про посади, яку ви займаєте в своїй компанії і контакти для зв'язку)

Чи можна повністю видалити інформацію про компанію? Можна видалити всю інформацію, крім інформації з реєстру, рейтингів і можливість коментування іншими користувачами на сторінці вашого елеватора. Так само представник компанії \ елеватора може вимагати привести інформацію у відповідність з актуальними даними державних реєстрів України (УСІ ЦІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО).

Залишення і видалення коментарів. Кожен користувач може залишити коментар, який має відношення до теми сторінки. Адміністрація Агроксі залишає за собою право редагувати і видаляти будь-які коментарі відповідно до своїх внутрішніх правил без попередження і узгодження.

Тип елеватора

Линейный;Фермерский

Зерносушарки

Есть

Тип зберігання

МетСилосы

Продуктивність зерносушарок, тон/год - тон/доба

639 т/добу

Очисне обладнання

Есть

Потужність очистного обладнання

350 т/добу

Потужність транспортного обладнання, прийом т/доба

350 т/год

Сертифікована лабораторія

Фумігація

Залізничне відвантаження, тон/доба

Есть;

Потужність відвантаження залізниці, тон/доба

Завантаження на корабель (порт), тон/доба

Есть;

Потужність завантаження на корабель, тон/доба

Потужність автозавантаження, тон/доба

Уточнюється

Здано в експлуатацію

2012

Елеватор - Партнер Agroxy

Нет
Таблиця середніх тарифів послуг елеваторів на 2017 / 18УрожайОлійніІнше
Прийом (1 тона)
Зважування (на авт.вагон)
Очистка (за % на 1 т)
СУШКА = зневоложення (1% за 1 тону)
Зберігання (тона/день)
Відвантаження авто (1 т)
Відвантаження залізничне (1 т)
Перереєстрація вантажу (на кожну партію)
Аналіз зразка (вологість/дом)
Аналіз зразка + реєстр
Інші аналізи (напр., експрес аналіз на ГМО) за 1 т
SGS/Veritas сертифікація, за 1 т
Пломбування за 1 вагон/авто
Експлуатація залізничних колій (за 1 вагон)
Работа локомотива (за годину)

Партнерська програма Агроксі для Елеваторів

  • Можливість стати «ціноформуючим» елеватором в своєму регіоні.
  • Залучення нових покупців як вітчизняних, так і прямих зарубіжних.
  • Можливість вигідно і оперативно продавати залишки за максимальною ціною.
  • Надавати власникам зерна, виробникам і трейдерам, впевненість у якості послуг елеватора.
  • Можливість продавати і купувати продукцію більш високої якості.
  • Підтримка бізнес репутації елеватора.
  • Перехід на цифрові інструменти і нові стандарти роботи з даними.

ОНЛАЙН ТОРГИ проводяться ТІЛЬКИ на елеваторах з НАССР Сертифікацією.

Партнер Агроксі Україна з проведення HACCP Сертифікації компанія з міжнародною репутацією BakerTilly – (Завантажити презентацію щодо реалізації HACCP на українських елеваторах)

Розмістити заявку як на Закупівлю, так і на Продаж на цьому, чи будь якому іншому елеваторі в системі, можна вже зараз – це БЕЗКОШТОВНО (потребує реєстрації та додавання компанії до свого профайла)

Дата Заявки КатегоріяОб`ємЦінаРегіонВибране
СтаріЯЧМІНЬ - Фураж Клас31006280UAHТернопільська

Категорія: Елеватор України

ПСП Агрофірма Горинь
ЧСП Агрофирма Горынь

    0/0
Додати заявку

Безкоштовне розміщення заявки на купівлю / продаж агропродукції

Директор:
ГАСЮК ОСИП АМБРОЗОВИЧ

ЄДРПОУ: 03782954

Залізнична Станція:47412, Тернопільська обл., Лановецький р-н, с. Борсуки

Показати на мапі
logo

+380 (3549) 4-41-35

25.9852

49.8819